We wrześniu 2020 roku, KRiSU wydał swój pierwszą płytę, tym samym debiutując na rynku muzycznym. Płyta pt. "Pamiętasz?..." to 12 klimatycznych utworów w stylu Rock/Pop.

Data dodania: 2022-03-11

Wyświetleń: 490

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIADOMOŚĆ

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

KRiSU - "Pamiętasz?..." - pierwszy album debiutującego muzyka

Jego szczególna aktywność to lata 2018-2020. Postanowił, że swój talent uwieczni wydając swoją pierwszą płytę i tym samym, zaczął realizować zamierzenie i tworzyć. Do swojego solowego projektu zaprosił wielu znanych artystów polskiej sceny muzycznej.

Przy współpracy z takimi artystami jak Paweł Nawrocki z grupy Alergen, Krzysztof Kuchta oraz Franciszek Jaschonek, powstał dynamiczny i ekspresyjny utwór o wartościowym przekazie pt. „Tolerancja”.

Z końcem roku 2020 wydał pierwszy album „Pamiętasz…?” . Na płycie ukazało się 12 utworów. Każdy z nich to ciekawa historia, któa wciąga słuchacza swoim klimatem muzycznym i lekkością treści. Utwory takie jak „Szczerość”, Mój świat” i „Tolerancja”  pojawiłty się w wielu audycjach radiowych oraz gościły i nadal goszczą na kolejnych listach przebojów. Jego teledyski można obejrzeć na portalu Yotube - KRiSU.

Muzyk udziela się w licznych wywiadach radiowych oraz jest aktywny społecznie w fundacji HEL PHURAHA.

Wciąż zdobywa popularność wśród miłośników dobrej muzyki. Najnowszy klip został nagrany ze znaną już grupą Alergen. Posłuchajcie:

Obecnie KRiSU pracuje nad nową płytą, której pierwsze single mają się ukazać w drugiej połowie roku 2022,

Krzysztof Bańka – to gitarzysta, wokalista, kompozytor, muzyk, autor tekstów, wydawca grający w klimatach Rock/Pop od roku 2004 związany i zaangażowany jako muzyk sesyjny z takimi zespołami jak Rockodyl, OSSA, Klimaty i Sonia Maselik. 

Podczas osobistej rozmowy z KRiSU, ma się wrażenie, że jest psychologiem. Potrafi spojrzeć problemy z neutralnej perspektywy i nie odrzuca nikogo. Zarazem, potrafi skrytykować zachowanie i obrócić w żart. Więc nie jest idealny jak większość z nas wszystkich. Zależy mu na wielu sprawach. I dlatego dąży do swoich celów i jest otwarty na świat.

Licencja: Creative Commons
1 Ocena