O Artelis

 
 • Publikuj swoje wartościowe artykuły. 
 • Kieruj artykułami jakościowy ruch na swoje strony www!
 • Twórz swój wizerunek eksperta. 
 • Zdobywaj i dziel się praktyczną wiedzą.
 • Promuj swoją działalność w sieci.
 • Buduj swoją pozycję w internecie.
 • Wykorzystaj zarówno bezpłatnie siłę Artelis.pl jak i
 • użyj płatnych narzędzi do wsparcia swego biznesu. 

 

Artelis, to kilka serwisów internetowych tworzących tak zwane „miasto internetowe Artelis”.

Obecnie Artelis, to jednak głównie  niniejszy serwis, istniejący od 2006 roku pod adresem www.artelis.pl, który jest portalem użytkowników którzy publikując merytoryczne artykuły z praktyczną wiedzą, promują swoje działalności, firmy, projekty czy rozmaite hobby.

Podstawowym narzędziem promocji są artykułami z praktyczną wiedzą (głównie na licencji Creative Commons - zezwalającej na przedruk artykułu z zachowaniem informacji o autorze i bez ingerencji w treść – co pozwala artykułom rozprzestrzeniać się po sieci wciąż promując swego autora. Dostępna jest też licencja Copyright, nie zezwalająca na dalszy przedruk).

Sprawia to, że Artelis.pl jest też potężnym, chętnie odwiedzanym i czytanym źródłem wiedzy. Co przekłada się na wielotysięczny miesięczny ruch (liczony w dziesiątkach tysięcy). wiąże się z tym oczywiście promocja autorów i pozycjonowanie ich w świadomości odbiorców i w wyszukiwarkach.

 

Artelis, to baza ponad 49000 artykułów z praktyczną wiedzą z wielu branż, tematów życia i biznesu (stan na kwiecień 2019). Wiedza ta jest podzielona na tematyczne kategorie i rodzaje treści. Każda kategoria ma własną redakcję, która promuje dodatkowo treści i autorów danego działu tematycznego. 

Naszym podstawowym kryterium przy akceptacji artykułów jest ich jakość i przydatność dla czytelnika.

Coraz ważniejszym kryterium staje się też podejście autora do pisania artykułów. Czy pisze, aby "coś tam" napisać i opublikować/sprzedać poprzez artykuł, czy też pisze, aby przekazać "coś wartościowego" -  chce coś promować w celach niekomercyjnych, chce zaprezentować coś co mu gra w sercu.

Sprawia to, że coraz większą wagę przywiązujemy do intencji, czystości wibracyjnych piszących nasze artykuły. Wszak nie samym chlebem człowiek żyje. Promujemy zasady Life Marketingu - Marketingu Wibracyjnego.

Ponad 23000 użytkowników, wielu aktywnie piszących Autorów, Polecanych Autorów i Autorów Ekspertów tworzy społeczność Artelis.pl.

 Obok bardzo znanych nazwisk publikują u nas też i początkujący, wszyscy, którzy tworząc swoją działalność potrzebują  z nią zaistnieć w Internecie lub po prostu – chcą Coś Światu dać, coś przekazać.

Obecność w portalu Artelis.pl jest niczym uczestniczenie w gigantycznym portfolio gdzie możesz zaprezentować swoje prace, swój warsztat, swój kunszt pisarski - czy po prostu - samego, samą siebie szerokiemu gronu odbiorców. Możesz dać coś od siebie. To dla wielu też i pierwszy krok w publikacji w Internecie.

Artelis.pl, to miejsce gdzie mogą zaistnieć ze swoją wiedzą przedstawiciele małego i dużego biznesu. To strona z artykułami z wiedzą na każdy temat.

Co najważniejsze, możliwość publikacji swoich artykułów jest bezpłatna! Płatne są tylko pewne formy artykułów i profili - szczegóły w ofercie Artelis.pl, która jest dostępna tutaj - Aleja Biznesu, która jest kolejną częścią tego co nazywamy miastem internetowym Artelis (miasto w ciągłej budowie).

Płatna oferta Artelis.pl obejmuje:

 • Publikację artykułów jako Artykuły Specjalne - w treść artykułu można wpleść nienachalną treść komercyjną, linki z artykułu mają atrybut dofollow - przeczytaj artykuł o Artykułach Specjalnych
 • Tworzenie treści - napiszemy dla Ciebie artykuły, które możesz wykorzystać u siebie na stronach lub opublikować w Artelis
 • Pakiety Łączone - zawierające połączenie pisania tekstów z ich publikacją na Artelis.pl
 • Profile Specjalne umożliwiające publikowanie artykułów pod nazwą komercyjną, dające pierwszeństwo moderacji i inne profity
 • Inne usługi jak korekta, redakcja tekstów, czy dobór tematów, opiniowanie i doradztwo w zakresie tworzenia treści na swoje strony

To wszystko jest dostępne w naszym sklepie na platformie Aleja Biznesu - zapraszamy!Artelis - skąd nazwa? Arte + (po)lis — pierwsze skojarzenie to miasto artykułów, ale za nim idzie miasto sztuki.  Artykuły widać – przede wszystkim. Sztuka – rozwijamy się. Generalnie naszym założeniem jest takie podchodzenie do naszego życia, do wszystkiego co się w nim robi, a więc i do pisania artykułów, gotowania czy prowadzenia biznesu jak do sztuki, bo można pisać setny artykuł o produkcji dywanów i można go napisać w sposób po prostu artystyczny, bawiąc się tym co się robi i jednocześnie przekazując konkretną wiedzę i dobre nastawienie – szanując czytelnika, budując jego wiedzę – i o to nam chodzi. Chcemy, aby radość tworzenia, odpowiednia jakość i dbałość były motorem działań - to nasze idee o których więcej piszemy w artykule „Life Marketing”.

 

Artelis.pl - Twoja Wiedza, Twoim Wizerunkiem w Sieci. Zapraszamy - Wczytaj się!