Opinie Klientów

Poniżej prezentujemy opinie naszych Klientów


Grzegorz Kisielewski

Dajecie radę! Szybka realizacja zleceń, dobra komunikacja a dzięki niej - szybka reakcja na niezbyt liczne uwagi o charakterze merytorycznym. Tak trzymać!

www.kisielewski.com.pl


Marek Buga eOkulary

Usługi dostarczane przez serwis Artelis.pl, głównie w zakresie pisania artykułów, są realizowane starannie, indywidualnie i w pełni zgodnie z zadanymi wymaganiami. Poziom rozmieszczenia i gęstości odpowiednich słów kluczowych do działań optymalizacyjnych SEO jest dokładnie taki jak być powinien. Zamawiając artykuły w atrakcyjnych cenowo pakietach, każdy klient tego renomowanego serwisu może liczyć na wartościowe, i co najważniejsze nadające się do bezpośredniego wykorzystania, treści ściśle związane z przedłożonym tematem. Na koniec wspomnę jeszcze o terminach, z których autorzy tekstów wywiązują się nawet przed zdeklarowaną datą dostarczenia - zazwyczaj w kilkadziesiąt godzin od wysłania tematów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Artelis, bo jeśli mowa o sprawnym generowaniu unikalnej treści, na nich można liczyć.

www.eokulary.com.pl


 

Marek Juszczyński Alfa Marketing

Korzystałem już z wielu usług polegających na dostarczaniu treści, głównie pod działania SEO. Za każdym razem dostawałem albo przeciętne treści za wygórowaną cenę, lub tanie treści o mocno dyskusyjne wartości zarówno pod kątem użytkownika jak i SEO. W usługach Artelis.pl podoba mi się to, że za uczciwą cenę dostaję treści które mogę śmiało wrzucić na bloga firmowego, wysłać jako artykuł sponsorowany do dużego portalu internetowego, lub dedykowany artykuł na moja stronę internetową. Usługi Artelis.pl mogę śmiało polecić wszystkim, którzy szukają treści z górnej półki zgodnych z najnowszymi trendami w SEO i e-PR.

www.alfamarketing.pl


Paweł Góra Biżuteria Diamento

Artelis.pl w pełni spełnił moje oczekiwania, ponadto portal wykazał się profesjonalnym wyczuciem branży i obeznaniem w każdym wyznaczonym temacie co sprawia, że teksty są bardzo  rzeczowe i przede wszystkim ciekawe co zachęca do czytania. Już drugiego dnia od opublikowania jednego z artykułów zauważyłem zainteresowanie ze strony nowych klientów naszymi produktami. Na duży pozytyw zasługują opiekunowie z którymi miałem przyjemność być w kontakcie / współpracować. Szybka realizacja ze strony Artelis.pl i naprawdę godne polecenia jakości artykuły z pewnością wyznaczą nowe i większe możliwości dla każdego kto oczekuje wyższych pozycji i zwiększenia ruchu na swojej stronie.

www.bizuteriadiamento.pl/


Waldemar Ryszkowski Gotowanie 

Doskonałej jakości artykuły tematyczne, które przygotowuje serwis artelis powoduje rosnącą ilość odwiedzin na stronie, ale co najważniejsze przekonuje klientów do oferowanych produktów. Wszystkie zlecenia realizowane są sprawnie wraz z możliwością indywidualnego ustalania interesujących tematów.
Serwis polecam każdemu kto chce zaistnieć w sieci

www.przyjemnegotowanie.pl/


Łukasz Chwiędacz e-tarde24.pl

Polecam serwis z artykułami Artelis, dzięki któremu znacznie wzrosła oglądalność mojej strony internetowej. Charakteryzuje ich kompetentna obsługa, realizacja usługi zgodna z ofertą i terminowość. Artykuły pisane przez Artelis posiadają wysokość jakość merytoryczną i są ciekawie napisane. Współpraca z tym serwisem daje gwarancję satysfakcji dla obu stron.

www.e-trade24.pl/


Łukasz Wójcicki Zdrowie dla rodziny

Artelis to jeden z tych serwisów, które bardzo ułatwiają promowanie strony w Internecie. Dzięki niemu znacząco wzrosły notowania mojej strony w wyszukiwarce Google.

www.web-news.pl


Rafał Wawrowski Domowy Wyrób Alkoholi

Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi Article Marketingu oferowane przez Artelis. Piszą doskonałe artykuły niemal na każdy interesujący mnie temat z mojej branży, dzięki podjęciu współpracy z Artelis moje strony sprzedażowe jak i strony zapleczowe otrzymały nową jakość. Muszę też pochwalić bardzo miłą i kompetentną obsługę telefoniczną serwisu Artelis.

www.areshurt.pl


Tomasz Auguścik Sala Weselna Polna Róża

Współpraca z Artelis.pl okazała się doskonałym sposobem na rozreklamowanie naszych usług i zwiększenie oglądalności strony. Dzięki tematycznym artykułom opracowanym z pomocą copirighterów współpracujących z Artelis.pl pozyskaliśmy wartościowy ruch na stronę www, a dzięki linkom zawartym w tekstach podnieśliśmy nasze pozycje w Google oraz page rang naszej strony. 
Polecam zarówno publikowanie samodzielnie napisanych artykułów jak i korzystanie z pakietów oferowanych przez Artelis.pl. 

www.polnaroza.pl 


Artur Wiktor

 Serwis Artelis jest ekspertem w budowie wizerunku. Co pozwala na zwiększenie klientów w każdej działalności. Kiedy skorzystałem z oferty portalu, moja rozpoznawalność wzrosła i mój biznes wzniósł się wyżej.

www.arturwiktor.pl


Marek Brocławik Get-Money

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, perfekcyjna i szybka obsługa. Artykuły wysokiej jakości o wartościowej treści w atrakcyjnych pakietach i cenach. Aby ocenić solidność, szybkość i rzetelność firmy Artelist, brakuje skali - bo 10 to zbyt mało. Szczerze polecam.

www.get-money.pl


Jakub Bartkiewicz Kaolaland-Biżuteria

Od kilku miesięcy korzystamy z większości usług, oferowanych przez serwis ARTELIS. Naszym zdaniem serwis ten działa bardzo profesjonalnie. Jego usługi są na wysokim poziomie merytorycznym, a zlecenia realizuje terminowo. Obsługiwany jest przez miły zespół osób znających branżę article marketing. ARTELIS prezentuje najnowszą filozofię sprzedaży i marketingu. Działając ramię w ramię z Artelisem rośnie szansa na promocję Twojego serwisu.
ARTELIS - Miasto Artykułów to serwis godny polecenia !


Paweł Dunaj Serwisy Internetowe

Korzystałem kilka razy z usług Artelis.pl i to w przypadku zamieszczania własnych tekstów z linkami do wskazanej strony ale również zlecałem napisanie artykułów na wybrany temat. Za każdym razem muszę przyznać iż byłem zadowolony z jakości wykonanej usługi (merytoryczny artykułów, terminowość). Mogę polecić tą formę pozyskiwania linków oraz promocji własnej marki.

 www.serwisyinternetowe.eu


Jeżeli chcesz się z nami podzielić swoją opinią to napisz do nas