Profil Użytkownika

Butelki na nalewki

Rodzaj: Artykuł

Na sklepowych półkach większość nalewek stoi w ładnych, ozdobnych butelkach. Na zakup podobnych decyduje się wielu producentów domowych nalewek, jednak nie zawsze jest to idealne rozwiązanie. Zastanówmy się, kiedy i jakich butelek warto użyć, sprawa bowiem wcale nie musi być prosta.

Dobra kawa nie jest zła!

Rodzaj: Artykuł

Kawa ziarnista stała się tematem wielu teorii, w myśl których nawet niewielkie jej ilości miałyby niekorzystnie wpływać na zdrowie. Jak to jednak bywa w świecie badań naukowych, natychmiast odpowiedziano na zarzuty kontrbadaniami. 

Nalewki do kadzi!

Rodzaj: Artykuł

Stalowe kadzie do alkoholu są bodaj najwygodniejszym sposobem na przygotowywanie i przechowywanie nalewek domowych. Wprawdzie w sieci krążą setki przepisów na nalewkę, którą po prostu miesza się i już, ale to nie tak – nalewki się projektuje i robi, a to trwa.

Profil

Domowy Wyrób Alkoholi

Autor
Wyrób alkoholi domowych jest wspaniałym HOBBY. HOBBY pięknym i przyjemnym. Jednym z najważniejszych powodów, dla których podejmujemy próbę przygotowania wina, piwa, miodów pitnych w domu, jest chęć sporządzenia trunku o wyjątkowych walorach smakowych. Niejednokrotnie dużo lepszych od tych, które można spotkać na sklepowych półkach. Ogromną satysfakcję sprawi nam poczęstowanie rodziny czy znajomych alkoholem własnej roboty i usłyszenie od nich słów pochwały oraz zachwytu.
Artykułów:
96
Kod partnerski:
/p:17826

Data urodzenia:
1978-05-13
Dołączył:
2011-01-20 11:14:03
Miasto:
Warszawa

Ostatnie logowanie:
17-03-2015