Profil Użytkownika

Chcesz mieć stronę internetową? Zobacz o czym warto pamiętać.

Rodzaj: Artykuł

Tworzenie stron internetowych w ostatnim czasie stało się bardzo popularne. W dobie gotowych CMS-ów, czyli systemów zarządzania treścią, niemal każdy, kto opanował podstawowe zasady działania komputera i internetu, potrafi stworzyć stronę www. Ale wstawienie kilku wpisów i zdjęć to jeszcze nie profesjonalna strona www.

System popularny, ale szablonów brakuje

Rodzaj: Artykuł

Od wielu lat strony internetowe buduje się o systemy zarządzania treścią. Dziś opartych jest na nim ponad 60 milionów stron, a liczba ta nieustannie rośnie. WordPress doskonale radzi sobie z wyzwaniami pozycjonerskimi, dzięki tysiącom wtyczek ten typowo blogowy CMS daje się przekształcić niemal w dowolne narzędzie, z rozbudowanym e-sklepem włącznie.

Co tracisz na nieunikalnym szablonie?

Rodzaj: Artykuł

WordPress, przy wszystkich swoich zaletach, ma też pewne wady, a największą, choć tak naprawdę przez nikogo niezawinioną, jest brak szablonów. Są ich oczywiście setki tysięcy, ale jak to zwykle z wyborem- jedne są popularniejsze, inne trochę mniej.

Projektowanie stron

Rodzaj: Artykuł

Profesjonalna strona internetowa jest podstawą skutecznego działania firmy w sieci. Możliwości stworzenia witryny jest naprawdę wiele i już sam wybór odpowiedniej technologii może być nie lada wyzwaniem. Odpowiedzią na większość problemów może być najpopularniejszy na świecie CMS- WordPress.

Profil

Serwisy internetowe

Autor
Dostarczymy Twojej firmie lub organizacji profesjonalnie wyglądającą i funkcjonalną stronę internetową. Serwisy internetowe, które tworzymy, są przyjazne dla wyszukiwarek, a to pozwoli Twojej stronie naturalnie zaistnieć w sieci. Po opublikowaniu serwisu zoptymalizujemy go dla konkretnych treści, a następnie możemy zarządzać nim w Twoim imieniu. Dlatego jeżeli potrzebujesz solidnej strony www, skontaktuj się z nami.
Artykułów:
4
Kod partnerski:
/p:31911

Data urodzenia:
0000-00-00
Dołączył:
2013-10-17 10:00:10
Miasto:
Kampinos / Warszawa

Ostatnie logowanie:
16-12-2013