Każde lekkie osłabienie, niedomaganie lub poważna choroba jest wynikiem zaburzeń równowagi organizmu na skutek nadmiaru toksyn i deficytu składników odżywczych. Jesteśmy tym co jemy.

Data dodania: 2010-06-27

Wyświetleń: 3387

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

W stanach chorobowych zdrowe odżywianie i dostarczenie ogromnej ilości produktów naturalnych uzupełniających deficyt jest koniecznością. Bez tego nie ma szansy na powrót do zdrowia.

Lekarstwo służy do tego, by zlikwidować objawy choroby. Zdrowe odżywianie, a więc dieta bogata w produkty naturalne przywraca stan doskonałego zdrowia.

Naturalne suplementy diety zawierające rośliny o wyjątkowym bogactwie składników odżywczych, uprawiane na zdrowej czystej glebie, przetworzone tak by zachować bioenergię rośliny i składniki odżywcze w nienaruszonym stanie są ogromną szansą na odzyskanie zdrowia.

Z suplementów diety można tworzyć zestawy, różnicując źródło składników odżywczych i potęgując w ten sposób efekty ich działania.

Każda roślina zawarta w suplementach ma coś cennego i unikatowego do zaoferowania.
W dzisiejszych czasach takie pożywienie jest już naprawdę zbawiennym rozwiązaniem.

Uzupełniając zdrowe odżywianie o produkty naturalne bogate w enzymy, witaminy i minerały, antyoksydanty i cały szereg innych cennych składników odżywczych uzdrawiasz swoje ciało.
Bądź dla siebie hojny, a znikną wszelkie niedomagania, odzyskasz zdrowie, energię, uzyskasz efekt odmładzania.

Jeśli zdrowe pożywienie zbudowało Twoje ciało, jego deficyt spowodował chorobę, logicznym jest, że możesz odzyskać zdrowie stosując zdrowe odżywianie.
Zlikwidujesz w ten sposób przyczynę - źródło niedomagania.

A kiedy już wyzdrowiejesz dbaj nadal o właściwą dietę, by już nigdy nie dopuścić do niedoborów wywołujących choroby.


Doceń również wagę i rolę oczyszczania. Przyjmując każdego dnia znacznie więcej toksyn niż składników odżywczych, w szybkim tempie doprowadzasz nieuchronnie organizm do stanu choroby lub niedomagania.

Tu chodzi o Twoje życie.

Oczyszczenie z toksycznych składników uwolni Twoje ciało, wzmocni naturalną odporność, umożliwi przyswajanie witamin i minerałów.

Nie jest istotne jak długo potrwa proces oczyszczania, czy będą to trzy miesiące, czy trzy lata.

Zawsze w trakcie kuracji, a tym bardziej w efekcie końcowym uzyskasz znaczącą poprawę stanu zdrowia.

Sam musisz zdecydować, czy bardziej się opłaca wydać krocie na leczenie objawów choroby sztucznymi lekami, czy lepiej przeznaczyć te pieniądze na zdrowe odżywianie i dobrej jakości suplement diety. To kwestia logiki i priorytetów.

Jeśli skorzystasz z leków i niczego nie zmienisz w swoim stylu życia, nawrót choroby jest tylko kwestią czasu. To chyba oczywiste.

Bywa, że ludzie uważają, że im cięższy stan chorego, tym mniej przydatne są naturalne suplementy diety.

To przecież nielogiczne i jest dokładnie odwrotnie. Im poważniejsza choroba, tym bardziej ciało potrzebuje dużej, ogromnej dawki substancji odżywczych, czystego i zdrowego pożywienia.

Stosując produkty naturalne nie ma żadnego niebezpieczeństwa przedawkowania substancji odżywczych, witamin czy minerałów.

Istnieje natomiast realne zagrożenie wynikające z deficytu tych substancji. I tego, groźnego dla życia deficytu wywołującego choroby należy się obawiać.

Jeśli już jesteś chory - znasz skutki i przykre konsekwencje zaniedbań kwestii zdrowego odżywiania. Możesz to jednak naprawić.

Zacznij od zaraz, nie ma ani chwili do stracenia. Każdy kolejny dzień bez istotnych zmian sposobu odżywiania pogłębia stan choroby. Z suplementami diety wspierającymi zdrowe odżywianie każdy kolejny dzień będzie dniem powrotu do zdrowia.

Licencja: Creative Commons
4 Ocena