Profil Użytkownika

Zdrowotna wartość kwasów Omega-3

Rodzaj: Wiedza

            Chyba każdy z nas słyszał o kwasach omega-3. Jednakże większości z nas, zwłaszcza starszym osobom, kojarzą się one bardziej z koniecznością picia codziennie łyżki tranu, który nie ma zbyt dobrego smaku, niż z czymś, co jest dobre dla naszego organizmu.

Jak radzić sobie z przemęczeniem

Rodzaj: Wiedza

     Praca po godzinach, nocne siedzenie nad książkami, obowiązki rodzinne i służbowe, stres. Wszystko to wywołuje ogromne zmęczenie. Co zrobić, kiedy nie możemy po prostu zostawić wszystkiego i rzucić się w wir marzeń sennych lub po prostu położyć na wygodnym łóżku i relaksować się słuchając swojej ulubionej muzyki?

Jak zlikwidować worki pod oczami

Rodzaj: Wiedza

Obecnie wiele osób narzeka na worki pod oczami. Jest to w głównej mierze spowodowane trybem życia, jaki prowadzimy. Notoryczne niedosypianie, stres w pracy, rodzinne zmartwienia, długotrwałe przesiadywanie przy komputerze, czy też nocne czytanie – wszystko to wpływa na zmęczenie oczu.

Zanim zdecydujesz się na botox.

Rodzaj: Wiedza

Wiele kobiet i coraz częściej mężczyzn zastanawia się, jak zatrzymać młodość na dłużej. Idąc za przykładem, jaki dają im zagraniczne gwiazdy filmowe, chcą stosować botox. Jednakże trzeba się tutaj zastanowić, czym jest zabieg z wykorzystaniem tej substancji i czy niesie ze sobą jakieś zagrożenie dla ludzkiego zdrowia.