Profil Użytkownika

Praca

Promocja Przedsiębiorców i kreatywnych Twórców Internetu w budowaniu wizerunku i swojej działalności biznesowej artykułami z praktyczną wiedzą.

Zainteresowania

Ludzie i ich oryginalne działania.

Lubię gdy

Gdy wszystko idzie z godnie z planem, świeci słońce, projekty się realizują a problemy zamieniają się w wyzwalające okazje i możliwości

W ludziach cenię

Otwartość, kreatywność i dobroć - taką ludzką uczciwość, prawość, humor i zdrowe poczucie własnej godności. Lubię gdy ludzie są sobą, sami myślą i nie poddają się bezmyślnie trendom.

Pokaż więcej

Zdrowe nawyki żywieniowe wśród nastolatków

Rodzaj: Artykuł

Problemy z cerą, brak energii do działania, obniżona odporność… Brzmi znajomo? A co jadłaś dziś na śniadanie? Może to właśnie na talerzu zaczynają się Twoje dolegliwości? Przyjrzyj się uważnie swojemu menu i zadbaj już teraz o wprowadzenie w życie kilku zdrowych nawyków, za które Twój organizm z pewnością Ci się odwdzięczy.

Weekendowy wakacyjny wyjazd z dziećmi - jak go sprawnie zorganizować?

Rodzaj: Artykuł

Wyjazd na krótkie wakacje wcale nie musi być nudny i nużący. Jeżeli odpowiednio zaplanujemy naszą wycieczkę możemy odkryć wiele ciekawych i niecodziennych miejsc położonych bardzo blisko naszego domu. Jak zaplanować taki krótki wyjazd, szczególnie gdy chcemy jechać z dziećmi? O czym pamiętać przed wyruszeniem w drogę?

Witaj szkoło! Zobacz, jakie akcesoria muszą znaleźć się w wyprawce ucznia, a które można sobie darować

Rodzaj: Artykuł

Przed dziećmi i młodzieżą ostatnie dni wakacji i pierwsze przymiarki do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Rodzice zaczynają zastanawiać się, w co powinni zaopatrzyć swoje pociechy, aby te, pełne motywacji i entuzjazmu, kontynuowały naukę. Które przedmioty muszą znaleźć się w szkolnym plecaku, a które możemy sobie darować podczas kompletowania wyprawki szkolnej?

Profil plus

Artelis - Treść Zewnętrzna

Autor
Napisz wiadomość
Promocja Przedsiębiorców i kreatywnych Twórców Internetu w budowaniu wizerunku i swojej działalności biznesowej artykułami z praktyczną wiedzą.
Artykułów:
631
Kod partnerski:
/p:9968

Data urodzenia:
1975-06-25
Dołączył:
2009-01-21 13:38:57

Ostatnie logowanie:
08-08-2020