Jesteś opiekuńczy, troskliwy, na pierwszym miejscu stawiasz potrzeby kobiety i zgadzasz się na wszystko, aby dogodzić dziewczynom - a one i tak nie widzą w Tobie potencjalnego partnera? Może dlatego, że jesteś aż za bardzo do rany przyłóż i nie masz własnego zdania? 

Data dodania: 2017-05-05

Wyświetleń: 1211

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dlaczego kobiety wybierają złych chłopców?

Czy wiesz, dlaczego kobiety z jednej strony potrzebują poczucia bezpieczeństwa i opieki, ale z drugiej - wybierają złych chłopców?

Zły chłopiec, chociaż kojarzony z aroganckim mężczyzną, pewnym siebie, niehamującym cynicznych komentarzy, nie jest tak naprawdę taki. Zły chłopiec wcale nie jest chamskim gburem, jak może Ci się wydawać. Kobiety lubią niegrzecznych mężczyzn - czyli takich, którzy znają swoją wartość, w życiu nie znaleźliby się pod pantoflem i nie są przeciętni, a na pewno nie potakują przez całe życie kobietom i nie są na każde ich zawołanie. Nie pozwalają się trenować ani założyć sobie smyczy.

Źli chłopcy są dla kobiet nieprzewidywalni

Kobiety uwielbiają być zaskakiwane. I nie chodzi tylko o wręczanie im kwiatów bez okazji. Kobiety wybiorą niegrzecznego chłopca, kiedy będą mogły wybierać między nim a spokojnym mężczyzną, z którym każdy weekend może wyglądać tak samo.

Niegrzeczni chłopcy są pewni siebie

Kobiety nie przepadają za facetami, za których trzeba podejmować każdą decyzję. Kobieta doceni, kiedy będzie mogła zadecydować, na co idziecie do kina albo jak spędzacie wieczór, ale nie powinna tego robić ciągle. Niegrzeczny chłopiec zaprosi kobietę do kina na seans przez nią wybrany, ale to on zadecyduje, co będą robić po seansie i jak będzie wyglądała kolejna randka. Nie powie jej, że jemu jest “obojętnie” i “jak wolisz”. Dzięki temu kobieta będzie przekonana, że w najtrudniejszej sytuacji on zawsze będzie potrafił podjąć decyzję.

Niegrzeczni mężczyźni są czarujący

Niegrzeczny chłopiec wcale nie musi być playboyem z okładki kobiecego pisemka, aby dziewczyna była nim zafascynowana. Pod względem urody może być nawet całkiem przeciętny i niczym się nie wyróżniać - ale wypowiadać takie słowa, dzięki którym dziewczynom miękną kolana, a ich myśli wędrują w kierunku spotkania z intrygującym facetem. Wtedy kobieta nie analizuje jego kształtu nosa - a powtarza sobie w myślach, co mówił, rumieniąc się za każdym razem.

Niegrzeczni chłopcy potrafią w niebanalny sposób mówić komplementy dziewczynom, rozśmieszać je w ironiczny sposób. Nie ma dla nich kobiety, do której nie umieliby zagadać. Niegrzeczni mężczyźni nie analizują w nieskończoność, jak zagadać z kobietą. Czy od razu tacy byli, czy może stali się “niegrzeczni”, kiedy na własnej skórze przekonali się, że bycie łagodnym, spolegliwym barankiem nie działa? Liczy się to, że się nie poddawali - bo kiedy jedna kobieta da złemu chłopcu kosza, on się nie zmienia w łagodnego misia, aby zachęcić do przytulenia kobietę. On sprawia, aby ona jego pragnęła.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena