Profil Użytkownika

O sobie

Pasjonuje mnie człowiek i kryjąca się w nim moc twórcza, której źródło tkwi w niesamowitych możliwościach umysłu. Uwielbiam inspirować, nauczać, prowadzić oraz pomagam odkrywać ludzki potencjał, uwalniać od blokad, negatywnych przekonań i wydobywać to co najlepsze. Prywatnie muzyk-meloman od lat realizujący swą pasję jako kompozytor, tekściarz, aranżer, wykonawca, event menadżer, pasjonat sztuki, psychologii, coachingu, ochrony środowiska, miłośnik podróży, wycieczek górskich i turystyki rowerowej. Na co dzień pełen pozytywnej energii, optymista, ekstrawertyk, artystyczna dusza towarzystwa, wulkan dobrego humoru i entuzjazmu.

Praca

Doradca personalny, Life&Career Coach, Terapeuta NLP

Zainteresowania

rozwój osobisty, psychologia, muzyka, podróże, góry

W ludziach cenię

autentyczność, pasję, otwartość, entuzjazm, chęć do rozwoju, konsekwencję, uczciwość, szczerość

Pokaż więcej

Jak skutecznie pracować nad sobą?

Rodzaj: Artykuł

W rozwoju osobistym proces zmiany nie następuje nigdy błyskawicznie z dnia na dzień. Na pewne zmiany trzeba czekać krócej, a na inne dłużej. Najlepiej jeśli wyraźnie określisz, co konkretnie chcesz zmienić w sobie i dlaczego, co Ci to da, żeby umysł znalazł interesujące, przekonujące uzasadnienie. Czasem działa motywacja kija, a czasem marchewki.

Sekret skutecznej motywacji

Rodzaj: Artykuł

Życie człowieka to ciągłe dokonywanie wyborów, podejmowanie działań, unikanie ryzyka lub ryzykowanie w celu osiągnięcia czegoś ważnego, wyznaczanie celów, podejmowanie różnych strategii i branie za to wszystko odpowiedzialności.  Siłą napędową tego procesu jest MOTYWACJA.

Jak mądrze budować swoją karierę zawodową?

Rodzaj: Artykuł

W tym krótkim artykule mam dla Ciebie kilka cennych wskazówek, których zastosowanie pomoże Ci odkryć idealną pracę czy biznes dla siebie, a tym samym osiągnąć spełnienie zawodowe, szczęście i harmonię. Jak odkryć swoją misję? Jak odkryć pracę dla siebie?

Profil

Tomasz Kołdrowski

Autor
Napisz wiadomość
Doradca personalny, Life&Career Coach, Terapeuta NLP
Artykułów:
36
Kod partnerski:
/p:33441

Data urodzenia:
0000-00-00
Dołączył:
2014-03-14 14:42:28
Miasto:
Warszawa
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
24-06-2014