Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Jestem entuzjastką życia i ludzi, a to, co kocham, to odnajdowanie, wydobywanie i szlifowanie diamentów ludzkich serc. Jestem miłośniczką metafor i wizualizacji.

Moja praca to

Zajmuję się temperamentami, talentami i predyspozycjami człowieka w procesie zachodzących zmian; wspieram ludzi w wyznaczaniu sobie celów i ich realizacji; wspomagam w dążeniu do zdrowia i lepszego samopoczucia; pracuję jako coach relacji, trenerka rozwoju osobowości, mentorka. Piszę artykuły. Prowadzę własną praktykę coachingową w Szczecinie.

Moje zainteresowania

Szukanie radości w prozie życia, inspirująca książka, muzyka, obcowanie

Po Artelis spodziewam się…

współpracy, nowych znajomości, nowych doświadczeń, nowych możliwości.

Lubię gdy...

- w oczach mojego rozmówcy pojawia się iskierka, rozpalająca żar poznawania; - na twarzy mojego rozmówcy maluje się nieśmiały uśmiech zbliżającego się zwycięstwa; - bezradność zamienia się w siłę.

W ludziach cenię...

szczerość i otwartość na zmiany

Pokaż więcej
CMSI coacha

CMSI coacha

Kim jest coach? Po co mu mentor? Kiedy potrzebuje superwizji? Co daje interwizja? Coraz bardziej popularne zajęcie, jakim jest coaching, staje się smacznym kąskiem dla laików i karierowiczów. Coaching to nie tylko forma pracy z klientem, to takie swoiste 'never ending story' w doskonaleniu siebie i swoich umiejętności.

Energia mózgu

Energia mózgu

Depresja jest obecnie czwartą chorobą najczęściej dotykającą ludzkość. Wg prognoz amerykańskiej agencji FDA, w 2035 roku będzie pierwszą. Jej nieskuteczne leczenie może prowadzić nawet do śmierci, a przebieg leczenia związany jest z cierpieniem pacjenta. Tabletka nie zawsze ogarnia temat, często jest nieskuteczna i ma duże skutki uboczne. 

Profil

Małgorzata Krawczak

Autor
Napisz wiadomość

Jestem entuzjastką życia i ludzi, a to, co kocham, to odnajdowanie, wydobywanie i szlifowanie diamentów ludzkich serc. Jestem miłośniczką metafor i wizualizacji.

Artykułów:
18
Kod partnerski:
/p:27445

Data urodzenia:
1971-08-12
Dołączył:
2012-08-28 15:10:23
Miasto:
Szczecin
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
29-11-2015