Profil Użytkownika

O sobie

Dla potrzeb serwisu artelis.pl zwałem się Mścisławem. To tyle.

Zainteresowania

Literatura - publikacje naukowe, czasopisma branżowe - psychologia, motoryzacja, styl życia. Sport - aktywny tryb życia, sztuki walki, piłka nożna. Muzyka - bez podziału na gatunek.

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

Rozwoju osobistego w kwestii pisania różnego typu publikacji, tworzenia wyjątkowej bazy treściwych i wartościowych artykułów.

Lubię gdy

Czuję spokój i ogromną chęć do życia i działania.

W ludziach cenię

Otwartości i pozytywne nastawienie do życia.

Pokaż więcej

Tłumaczenia do wzięcia

Rodzaj: Artykuł

Zainteresowanie podróżami, wyjazdami poza granice kraju, pracą w innych państwach wpływa pośrednio na zwiększenie zapotrzebowania na usługi tłumaczy (zwłaszcza na początku, gdy poziom znajomości języka u danej osoby nie jest jeszcze zbyt wysoki).

Zawód elektryka – właściwe przygotowanie, niezbędne kursy

Rodzaj: Artykuł

Wśród przydatnych zawodów wyróżniają się pozytywnie szczególnie te, które wpływają na łatwość dostępu do najpotrzebniejszych usług. Sektor usługowy jest obecnie rozbudowany i w mniejszych, i w większych miejscowościach, przez co rośnie konkurencja i jednocześnie jakość świadczenia poszczególnych prac na rzecz klientów.

Dobór bielizny ciążowej – czym się kierować, żeby wybrać dobrze?

Rodzaj: Artykuł

Planowanie dziecka to nie tylko zastanawianie się nad jego płcią, imieniem czy gromadzeniem setki dobrych rad od bardziej doświadczonych krewnych i znajomych. To również czas, by skompletować wyprawkę dla maluszka i siebie, w tym odpowiednią bieliznę ciążową, pozwalającą przeżyć trudny czas w jak największym komforcie.

Profil

Maciej Ryszka

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
64
Kod partnerski:
/p:25557

Data urodzenia:
1988-02-20
Dołączył:
2012-02-20 15:26:03
Miasto:
Katowice

Ostatnie logowanie:
23-09-2015