Dzisiaj mam wiarę w siebie. Dzisiaj wierzę w swoje możliwości. Dzisiaj wiem, że jestem człowiekiem sukcesu, jednak nie zawsze tak było. Był czas gdy...

Data dodania: 2009-07-17

Wyświetleń: 2530

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 5

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

5 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dzisiaj mam wiarę w siebie. Dzisiaj wierzę w swoje możliwości. Dzisiaj wiem, że jestem człowiekiem sukcesu, jednak nie zawsze tak było. Był czas gdy byłem...

Tak, był taki czas, gdy uważałem siebie za mniej niż zero. Był taki czas, że myślałem, że jestem głupi. Był taki czas kiedy nic mi się nie udawało a to powodowało, że był też taki czas, kiedy nic mi się nie chciało.

Czy w tym co tu napisałem widzisz jakieś podobieństwo do siebie? Czy Twoja ścieżka dzisiaj podobna jest do tej, z którą ja kiedyś się zmagałem? Większość z nas, ludzi, czegoś takiego właśnie doświadcza w swoim życiu. Są takie dni, gdy większość z nas nie ma ani krzty wiary w siebie i... nadszedł czas, by krzyknąć głośno: „i co z tego?”!

Zapomnij o tym, że miałeś takie dni. Zapomnij raz na zawsze, bo to kim jesteś jest dalece ponad to, co Ci się wydaje, że jest dla Ciebie możliwe. Zostałeś wyposażony w unikalne cechy, których w takim zestawie jak Twoje, nie posiada nikt inny na Ziemi. To powoduje, że nie ma takiego drugiego jak TY!

Problem jedynie w tym, że uwielbiamy porównywać się do innych. Problem, w tym, że uwielbiamy powtarzać „to nie dla mnie”. Problem ten nazywa się: gdzie podziała się Twoja wiara w siebie, wiara we własne możliwości?

Jakże niesłuszne jest tego typu myślenie. Jakże destrukcyjne działanie potrafi ono wywołać...

Tymczasem, dla Ciebie, jako jednostki ludzkiej, absolutnie wszystko jest możliwe! Już dziś jesteś doskonały, choć prawdopodobnie o tym nie wiesz, jednak taka właśnie jest prawda. Wystarczy tylko, że w to uwierzysz.

Kiedy uwierzysz i połączysz to z faktem, że wiesz już, że to czego Ty chcesz, chce również Ciebie - że w naszym Wszechświecie istnieją jedynie możliwości - czy jest coś, oprócz Ciebie samego, co będzie w stanie Cię powstrzymać?

Licencja: Creative Commons
5 Ocena