Profil Użytkownika

Praca

Specjalista kreowania wizerunku. Ekspert zmiany głosu.

Pokaż więcej

Bank współcześnie

Rodzaj: Artykuł

Banki prześcigają się w coraz to zabawniejszych reklamach. Do swoich spotów zapraszają znane osoby, by ocieplić wizerunek i podnieść zainteresowanie swoimi usługami. Statystyki pokazują, że takie zabiegi marketingowe mogą rzeczywiście podnieść skuteczność.

Wesoły Kierowca dobrym sposobem na poprawę wizerunku

Rodzaj: Artykuł

Poszukiwanie nowych strategii budowania wizerunku firmy bądź też jej ocieplenia może okazać się zabiegiem kosztownym, a często nawet mało efektywnym. Co więcej: wiem, że teza ta już niejednokrotnie znalazła swoje potwierdzenie. Przykłady można mnożyć, ale ja, dbając o swój zwyczaj, powrócę do warszawskiej spółki ZTM.

Kreatywni, spontaniczni...

Rodzaj: Artykuł

Świat zawodowy wciąż bombarduje młodych ludzi modnymi przymiotnikami wskazującymi, jakimi ludźmi powinni być. Oferty pracy nasycone są epitetami, których obecność jest już niemal obowiązkowa, by prezentowany program mógł być atrakcyjny.

Metafora stresu

Rodzaj: Artykuł

Czym jest stres? Drobną, maleńką i niemal niewidoczną „larwą”, która zadomowiła się już u wielu profesjonalistów. Można ją też nazwać tematem tabu, bo przecież o niej się nie mówi. Dlaczego?

Profil

Daniel Bordman

Autor
Napisz wiadomość
Specjalista kreowania wizerunku. Ekspert zmiany głosu.
Artykułów:
27
Kod partnerski:
/p:22622

Data urodzenia:
1997-08-04
Dołączył:
2011-08-04 11:04:12
Miasto:
Warszawa
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
15-07-2013