Klub MDRT (Million Dollar Round Table)skupia najlepszych na świecie doradców finansowych i ubezpieczeniowych. Aby zakwalifikować się do MDRT w USA należy sprzedać polisy ze składką co najmniej 1 miliona dolarów.

Data dodania: 2008-03-14

Wyświetleń: 5025

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przypływ wszystkie łodzie podnosi… czyli cała branża finansowa korzysta na dobrej koniunkturze i dobrym wzroście wszystkich sektorów gospodarczych.

20 marca 2008 zapraszamy na szkolenie MDRT (Million Dollar Round Table)
Doroczne Szkolenie MDRT pod tytułem: „Przypływ wszystkie łodzie podnosi” odbędzie się w hotelu Marriott, w Warszawie.

Aby zakwalifikować się do MDRT w USA należy sprzedać polisy ze składką co najmniej 1 miliona dolarów. Klub MDRT skupia najlepszych na świecie doradców finansowych i ubezpieczeniowych. Na szkoleniu najlepsi pośrednicy i doradcy z Polski oraz goście z innych krajów, przekażą praktyczne wskazówki jak odnosić sukcesy w sprzedaży oraz jak korzystać na dobrej koniunkturze branży finansowej.

Klub MDRT powstał w 1927 roku, w Ameryce, a obecnie jest to międzynarodowa organizacja najlepszych na świecie doradców ubezpieczeniowych i finansowych. Aby zakwalifikować się do Million Dollar Round Table w USA należy posiadać w swoim portfelu sprzedane polisy z przypisaną składką na co najmniej 1 miliona dolarów.

Są też i wyższe kwalifikacje. Członkiem Court of the Table można zostać, gdy osiągnie się wyniki trzykrotnie przekraczające poprzedni próg. Najwyższa elita to Top of the Table. Aby zostać jednym z nich należy mieć sprzedaż 6-krotnie przekraczającą minimalne progi członkostwa w MDRT. W ubiegłym roku w Polsce były tylko trzy takie osoby.

Szkolenie organizowane jest przez Polską Izbę Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych.
W jego trakcie najlepsi pośrednicy i doradcy z Polski oraz wybrani wśród elity goście, zaproszeni z innych krajów, przekazują praktyczne wskazówki jak odnosić sukcesy w sprzedaży.

W ubiegłym roku gościem honorowym konferencji był Tony Gordon. W okresie 35 lat swej pracy i kariery zbudował jedną z najlepiej prosperujących i najbardziej dochodowych europejskich firm oferujących usługi finansowe. Pochodzi z Wielkiej Brytanii i jest członkiem MDRT od 1978 r. Otrzymał 25 wyróżnień Top of the Table i 18 wyróżnień Court of the Table, a w roku 2001 pełnił funkcję prezesa MDRT.

W tym roku również posłuchać będzie można doświadczonych doradców, którzy przekażą cenną wiedzę, zdobytą na bazie własnych doświadczeń i uwieńczonej sukcesami kariery zawodowej.

Sprawdź program szkolenia MDRT;
Obejrzyj zdjęcia z ubiegłorocznej edycji MDRT;
Obejrzyj relację z ubiegłorocznej edycji MDRT;

Zarezerwuj Bilet wstępu na MDRT;
Licencja: Creative Commons