Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Prowadzę KLUB PRZEDSIĘBIORCY Organizuję: Spotkania Networkingowe w Warszawie: http://klub-przedsiebiorcy.edu.pl/blog/category/spotkania >> Współpracuję w ramach projektów: - Gold Evening Time: http://klub-przedsiebiorcy.edu.pl/goodeveningtime >> - Jak inwestować w nieruchomości z pomysłem Inwest Club? http://klub-przedsiebiorcy.edu.pl/inwestclub >> - Money Coaching, Moje finanse http://klub-przedsiebiorcy.edu.pl/moneycoaching

Moja praca to

Jestem właścicielem Klubu Przedsiębiorcy, a także doradcą biznesowym i strategicznym. Zajmuję się konsultingiem menedżerskim, budowaniem relacji i strategii biznesowych, marketingiem, programami partnerskimi i lojalnościowymi, audytem, wdrażaniem rozwiązań zwiększających jakość i efektywność firm, systemami edukacji i biznesu, e-learningiem, szkoleniami i networkingiem. Byłam Redaktorem Naczelnym tygodnika Internetowego CashFlow&You publikującego porady ekspertów z zakresu: BIZNES * FINANSE * INWESTOWANIE * NIERUCHOMOŚCI. Współpracowałam z takimi wybitnymi ekspertami i trenerami jak Andrzej Fesnak i Franciszek Staniszewski, organizując szkolenia dla inwestorów w nieruchomości oraz uczestniczyłam w projekcie Kuźnia Milionerów. Obecnie dzielę się wiedzą w ramach: Akademii Przedsiębiorcy.

Moje zainteresowania

Zawodowo interesuję się strategiami i rozwojem zastosowań Internetu w biznesie, e-biznesem i e-marketingiem, użytecznością stron internetowych, budową systemów partnerskich, e-learningiem. Interesują mnie również problemy efektywności zarządzania w biznesie, zarządzanie kryzysowe, zarządzanie ryzykiem w organizacji, zarządzanie wiedzą i zarządzanie przez cele. Uwielbiam uczestniczyć i organizować spotkania networkingowe. A po godzinach pasjonuje mnie: architektura nowoczesna, aranżacja przestrzeni, wzornictwo przemysłowe, rozwiązania inteligentnego domu. Dużo czytam, ale coraz częściej są to wydawnictwa i serwisy o tematyce biznesowej.

Lubię gdy...

Spotykamy się na networkingu :)

W ludziach cenię...

Inteligencję emocjonalną, wiedzę, empatię, nastawienie na nieustanny rozwój. Uśmiech :)

Pokaż więcej
Zabójcze stereotypy!

Zabójcze stereotypy!

Stereotypy sprawiają, że obiegowe poglądy stają się wyznacznikiem naszego postępowania. Nie zastanawiamy się nad szczegółami. Nie analizujemy przyczyn. Przyjmujemy za pewnik. Kierujemy się nimi budując nasze osądy, wypowiadając myśli, wyrażając opinie. Ale czy zawsze mamy rację?

Inspektor od ochrony przeciwpożarowej w każdej firmie

Inspektor od ochrony przeciwpożarowej w każdej firmie

Ten styl zarządzania jest bolączką wielu przedsiębiorstw: kiedy firma nie działa strategicznie, mamy do czynienia jedynie z „gaszeniem pożarów”. Może dlatego rząd rzucił hasło: strażak w każdej firmie. Oczywiście to żart, ale żartem już nie są nowe przepisy, które wymuszają, aby każda firma posiadała wykwalifikowanego inspektora od ochrony przeciwpożarowej, przeprowadzenia ewakuacji i udzielania pierwszej pomocy.

Profil

Joanna Wiejak

Autor
Napisz wiadomość

Prowadzę KLUB PRZEDSIĘBIORCY Organizuję: Spotkania Networkingowe w Warszawie: http://klub-przedsiebiorcy.edu.pl/blog/category/spotkania >> Współpracuję w ramach projektów: - Gold Evening Time: http://klub-przedsiebiorcy.edu.pl/goodeveningtime >> - Jak inwestować w nieruchomości z pomy ...

Artykułów:
99
Kod partnerski:
/p:1189

Data urodzenia:
0000-00-00
Dołączył:
2007-06-20 11:30:16
Miasto:
Warszawa
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
02-01-2016