Profil Użytkownika

Jaki kantor wybrać – stacjonarny czy internetowy?

Rodzaj: Artykuł

Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu musiał korzystać z innej niż złotówka waluty. A to oznacza konieczność dokonania zamiany naszej rodzimej waluty na obcą. Do niedawna jedyną możliwością było skorzystanie z kantora stacjonarnego. Obecnie można też zdecydować się na wymianę walut online. Która opcja jest korzystniejsza i dlaczego?

Kto i kiedy musi wykonać audyt energetyczny?

Rodzaj: Artykuł

Ustawa z dnia 20 maja 2016 r. (Dz. U. Z 2016 r., poz. 831), która weszła w życie z dniem 1 października tego samego roku, narzuca przedsiębiorcom przeprowadzenie audytu energetycznego i wyraźnie określa, kogo taki obowiązek dotyczy. Warto zatem się dowiedzieć, czy i Twoja firma musi sporządzić taki dokument, a także w jakim terminie.

Jak zrobić kruche ciasteczka?

Rodzaj: Artykuł

Kruche ciastka, czasem zwane też herbatnikami, to absolutna ciasteczkowa klasyka. Któż ich nie zna i nie lubi? A na dodatek są bardzo proste w wykonaniu. Chcesz je zrobić dla siebie albo swoich bliskich, ale nie za bardzo wiesz jak? Przeczytaj niniejszy artykuł i zostań mistrzem kruchych ciastek!

Domowa instalacja alarmowa

Rodzaj: Artykuł

Przezorny zawsze ubezpieczony. Wiele osób zgadza się z tym powiedzeniem i decyduje się na założenie w domu instalacji alarmowej. Jest to krok ze wszech miar słuszny – nic się nie traci, a zyskuje się spokój dla siebie i bliskich. Potwierdzają to statystyki – domy z dobrej klasy instalacją alarmową zdecydowanie rzadziej są okradane.

Profil

Iwona Seweryn

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
218
Kod partnerski:
/p:90556

Data urodzenia:
2002-04-11
Dołączył:
2016-04-11 09:42:30

Ostatnie logowanie:
31-10-2017