Choć słupki odgradzające kojarzą się nam zazwyczaj z hotelarstwem, to jednak ich zastosowanie jest znacznie bardziej zróżnicowane. Sprawdźmy, czym one tak naprawdę są i gdzie można wykorzystywać poszczególne ich rodzaje. Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Data dodania: 2017-09-05

Wyświetleń: 669

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gdzie możesz wykorzystać słupki odgradzające?

Słupki odgradzające ze sznurem ozdobnym

Wśród dostępnych na rynku rozwiązań znaleźć możesz słupki odgradzające z zamontowanym sznurem ozdobnym. Wykorzystuje się je głównie w hotelarstwie, gdzie pełnią rolę ozdobną i zabezpieczającą. Opcjonalnie można stosować je w wielu innych budynkach użyteczności publicznej (np. Urzędy Miasta, muzea, galerie itd).

Kordony hotelowe

Kordony hotelowe można podzielić według szeregu kryteriów. Najistotniejszym z nich jest oczywiście barwa i materiał wykonania - dostępne są zarówno bordery srebrne, jak również pozłacane wyposażone w odpowiednie sznury dekoracyjne, dopasowane do konkretnych rodzajów bordera.

Słupki z taśmą

Słupki odgradzające z wbudowaną taśmą są jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Dlaczego?

  • Nadają się wszędzie - słupki sprawdzają się przy różnych okazjach. Dyskretnie dzielą one przestrzeń na sektory, jednocześnie ją porządkując. Dostępne słupki posiadają również specjalne otwory, umożliwiające zamocowanie w nich specjalnych tabliczek informacyjnych dla gości.
  • Nie ulegają oddziaływaniom zewnętrznym! Słupki można montować dosłownie wszędzie i w każdych warunkach. Materiał, z którego są one wykonane jest odporny zarówno na oddziaływanie niskich temperatur, jak również na deszcz czy intensywne słońce.
  • Słupki odgradzające wykonane są z najwyższej jakości tworzyw. Ich korpusy to stal chromowana pokryta cieńką warstwą metali szlachetnych. Z kolei podstawy prezentowanych słupków zostały wykonane z żeliwa, dzięki czemu są odporne na działanie czynników zewnętrznych dając przy tym niezbędną stabilność całej konstrukcji.

Dostępne na rynku słupki można również wykorzystywać podczas:

  • Pielgrzymek - doskonale nadadzą się do wytyczenia miejsca, w którym wierni mają się pojawić.
  • Festynów, dożynek, imprez plenerowych (do wytyczania między innymi dróg ewakuacyjnych).
Licencja: Creative Commons
0 Ocena