Jeśli masz dom z ogrodem i chcesz zorganizować imprezę, jej lokalizacja nasuwa się sama. Jak ją uatrakcyjnić, by było tanio i żeby wszyscy byli zadowoleni?

Data dodania: 2017-05-26

Wyświetleń: 908

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak uatrakcyjnić imprezę w domu z ogrodem?

Zainwestuj w ciepło

Promienniki ciepła to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą bawić się również wczesną wiosną, bądź późną jesienią. Optymalnym rozwiązaniem są promienniki o mocy 2 - 3 kW. Nie obciążą one aż tak bardzo Twojego źródła energii i jednocześnie pozwolą na ogrzanie co najmniej kilkunastu metrów kwadratowych. Nie zapominaj również o tym, że promienniki możesz wykorzystywać wielokrotnie, co z pewnością zredukuje ich koszt.

Świetlne inspiracje - zainwestuj w nie!

Jeśli nie wiesz, jak w prosty sposób zaskoczyć gości na swoim "ogrodowym evencie", koniecznie zainwestuj w dyskretnie rozwieszone łańcuchy świetlne. Gdy słońce zajdzie, Ty będziesz mógł nagle włączyć swoje wielobarwne oświetlenie. Możesz być pewien, że łańcuch świetlny zaskoczy Twoich gości. Co więcej - nie zużywa on zbyt dużo energii (nowoczesne łańcuchy są wykonane w technologii LED). Ich podłączenie również nie jest problemem - są one zasilane przez zasilacz z transformatorem, pełniącym rolę transformatora bezpieczeństwa (III klasa ochrony przeciwporażeniowej)

Naturalne dekoracje - tanie i zawsze piękne

Pewnie nie raz słyszeliśmy o tym, że najpiękniejsze dekoracje to dekoracje naturalne. Nic w tym dziwnego - natura podsuwa nam najpiękniejsze rozwiązania, za pomocą których możemy udekorować stół. Niech tak będzie również w przypadku Twojej, plenerowej imprezy. Postaw na kwiaty z przydomowego ogrodu, a także na sezonowe owoce.

Postaw na improwizację!

Co jeśli na Twojej plenerowej imprezie będą dzieci? Najlepiej zapewnić im ciekawą formę zabawy. Może czasy się zmieniają, ale dziecięce zainteresowania - już nie. Przypomnij sobie, co było Twoją ulubioną zabawą w dzieciństwie. Popularną "bazę" możesz założyć już dziś. Wystarczy kilka dłuższych patyków i koc. Przekonasz się, że ta prosta aczkolwiek bardzo pomysłowa atrakcja przyciągnie do zabawy wszystkie dzieci.

Jeśli organizujesz spotkanie na świeżym powietrzu, koniecznie postaraj się, by stół znajdował się możliwie jak najbliżej drzew. W dzień da ono schronienie przed silnym słońcem a w nocy, stanowić będzie ciekawe oparcie dla zawieszonych instalacji świetlnych - takich jak wspomniane wcześniej łańcuchy świetlne. Pamiętaj, że pomysłowość jest tu najważniejsza!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena