Wiosna w pełni nastraja optymistycznie, słońce szczodrze obdarza promieniami, słupki rtęci pną się w górę… Wiesz, co to oznacza? Czas na rustykalne lub nowoczesne przyjęcie w ogrodzie! Chcesz je zorganizować tak, aby na długo zapadło w pamięć wszystkim obecnym? Z naszymi radami na pewno Ci się to uda! Zobacz, czego nie powinno zabraknąć na Twoim wyjątkowym garden party.

Data dodania: 2021-05-26

Wyświetleń: 559

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Sezon na garden party oficjalnie rozpoczęty! Czego potrzebujesz, by zorganizować przyjęcie w ogrodzie?

Przyjęcie w ogrodzie - najważniejszy jest stół

Czujesz już zapach i smak grillowanych potraw? Pyszne jedzenie to jednak nie wszystko. Zadbaj zatem o to, aby na stole znalazła się uczta nie tylko dla podniebienia, ale też dla oczu. Pomoże w tym obrus w wiosennych kolorach, który przykuje wzrok. Pamiętaj jednak, że na takich przyjęciach nietrudno o zabrudzenia. Dlatego wybierz obrus, z którego łatwo usuniesz plamy i rozlane napoje. Dla dekoracji postaw na nim wazon ze świeżymi kwiatami, a zamiast zwykłych serwetek rozłóż kolorowe, które pięknie ożywią stół.

Coś dla wygody i relaksu podczas garden party

Twoje przyjęcie zapewne będzie trwać długie godziny, dlatego zatroszcz się o komfort wszystkich obecnych. Siedzenie na twardych ławkach czy krzesłach nie należy do najprzyjemniejszych, prawda? Dlatego aby było wygodniej, rozłóż na nich poduszki albo miękkie koce. Prawdziwym hitem na garden party mogą okazać się wiszące fotele albo hamaki, na których goście z przyjemnością odpoczną i zrelaksują się po pysznym posiłku. Nie zapomnij też o ochronie przed słońcem. Przecież nie chcesz, aby oprócz miłych wspomnień po Twoim przyjęciu została też piekąca skóra.

Atrakcje dla najmłodszych

Radosny śmiech dzieci umili każdą imprezę, prawda? Zadbaj więc o to, aby miały do niego dużo powodów. Udekoruj ogród balonami, aby maluchy mogły się nimi bawić. Rozwieś girlandy, które wypełnią przestrzeń kolorami. Dzieci na pewno się ucieszą, jeśli specjalnie dla nich przygotujesz osobny stół. Wielką frajdę sprawi im jedzenie z papierowych talerzyków z postaciami z bajek i picie ze śmiesznych kubeczków i słomek. Taka zastawa ma jeszcze inne zalety – jest bezpieczna. Żaden maluch niczego nie stłucze i nie zrani się o odłamki, a Ty zaoszczędzisz sobie pracy na zmywaniu. Tego rodzaju akcesoria znajdziesz na https://decomaxparty.pl

A gdy zapadnie zmrok…

Wieczory w ogrodzie niewątpliwie mają swój urok. Za pomocą odpowiedniego oświetlenia możesz sprawić, że zapanuje w nim nastrojowy klimat. Dzięki rustykalnym dekoracjom – świecom umieszczonym w lampionach oświetlisz stół delikatnym blaskiem, który nikogo nie będzie raził w oczy.

Pamiętaj też, że o późniejszej porze może się ochłodzić. Miej zatem w pogotowiu ciepłe i  miękkie koce, aby goście jak najdłużej mogli cieszyć się Twoim wyjątkowym przyjęciem.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena