Profil Użytkownika

Kompostownik

Rodzaj: Artykuł

Wygrabiane jesienią liście warto osobno kompostować, ponieważ szybciej rozkładają się od innych materiałów. Uzyskaną ziemię liściową można wykorzystać nie tylko na działce,  ale także dla roślin doniczkowych w mieszkaniu.

Szlachetny beton.

Rodzaj: Artykuł

Dobrze sprawdza się jako nawierzchnia oraz materiał do budowy różnych elementów  architektonicznych- murków, tarasów, donic, poidełek, fontann i rzeźb.

Trzmieliny

Rodzaj: Artykuł

Trzmieliny są bardzo różnorodne, tworzą na przykład zimozielone poduchy, wspinają się na murki i pnie drzew lub wdzięcznie zwisają z tarasowych rabat.

Super przepisy

Rodzaj: Artykuł

Warto pamiętać, że żaden preparat z rośliny nie jest lekiem, a jedynie wspomaga leczenie. Ponadto może się okazać, że działa on np. antagonistycznie z przyjmowanymi lekami. Przed zastosowaniem opisywanych w artykule przepisów należy więc skonsultować się z lekarzem i poprosić o poradę.

Instalacje nawodnieniowe

Rodzaj: Artykuł

Podstawowym zagrożeniem dla urządzeń nawadniających są niskie temperatury. Zamarzająca woda zwiększa swoją objętość, co powoduje pęknięcia elementów instalacji. Dlatego  warto zająć się tym problemem przed nastaniem mrozów, aby na wiosnę nie mieć nieprzyjemnych niespodzianek i dodatkowych kosztów.

Profil

robert potoczny

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
15
Kod partnerski:
/p:24103

Data urodzenia:
1985-08-10
Dołączył:
2011-11-06 12:16:42
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
21-11-2011