Ślub i wesele to jedna  z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka. W ten dzień ślubuje się ukochanej osobie, że będzie się z nią do końca życia. Ten magiczny dzień powinien mieć magiczną oprawę.

Data dodania: 2016-10-10

Wyświetleń: 1653

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Łańcuchy i girlandy świetlne na ślub

Ostatni krzyk mody

W ostatnich miesiącach bardzo popularne stały się śluby w plenerze. Z jednej strony to ciekawe, nietypowe jeszcze w Polsce rozwiązanie. Z drugiej natomiast organizując taką ceremonię na wolnym powietrzu nie ma gwarancji dobrej pogody i wiąże się to z pewnym ryzykiem.

Wesele w plenerze

Wesele na łonie natury ma swoje plusy. Najważniejszym z nich jest możliwość spędzenia czasu na wolnym powietrzu i zrelaksowania się. Aby impreza była udana, konieczne jest odpowiednie udekorowanie miejsca, w którym ma się ona odbywać. Pomogą w tym zapewne girlandy świetlne oraz inne ozdoby, które można powiesić pod baldachimem lub na stelażu pod chmurką.

Na ślub można kupić jeden z wielu wzorów i kolorów girland o różnych tematach przewodnich. Są girlandy z powycinanymi sercami w kolorze białym, który idealnie pasuje do tej ceremonii.

Bardzo popularne są też girlandy świetlne., które po zmroku nie tylko dekorują miejsce zabaw, ale i je oświetlają. Dzięki temu można uzyskać niepowtarzalny klimat.

A może girlanda z imieniem?

Ciekawym pomysłem na nietypowy wystrój sali weselnej lub znajdującego się w plenerze namiotu jest zakup girlandy z papieru z napisanymi imionami pary młodej. Pozwala to na stworzenie wyjątkowej pamiątki z tego wydarzenia. Girlandy z wesela zostają potem najczęściej zbierane przez młodych na pamiątkę tego dnia.

Zakup girland

Najlepszym miejscem na zakup girland weselnych jest oczywiście Internet. Tam nie ma problemu ze znalezieniem interesującego rozmiaru, wzoru i koloru. Wzorów i kolorów jest bardzo wiele, dlatego w tej sytuacji jedynym ograniczeniem człowieka jest tylko jego wyobraźnia.

Słowem podsumowania

Girlandy weselne cieszyły się, cieszą się nadal i wszystko wskazuje na to, że będą się dalej cieszyć dużą popularnością przez najbliższe lata. Girlanda z imionami młodych czy po prostu inna, ładna girlanda papierowa nie tylko przystroi salę, ale i będzie wywoływać przyjemne wspomnienia, dlatego warto o niej pamiętać.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena