Po porodzie wiele aspektów życia ulega zmianie. Nie jesteście już sami w domu, przybyło Wam obowiązków. Więcej obowiązków oznacza mniej czasu na odpoczynek, relaks i mniej czasu dla siebie. Czasami nie macie już siły na nic, a tym bardziej na seks.

Data dodania: 2013-04-22

Wyświetleń: 1270

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Relacje między partnerami po porodzie - rewitalizacja w sypialni

Niewątpliwie ciało kobiety po porodzie zmienia się i oboje partnerów musi przywyknąć do nowego wizerunku kobiety. Jak wskrzesić dawne pożądanie? Jak wśród wielu obowiązków znaleźć chwilę na czułość i namiętność?

Powszechnie wiadomo, że udane życie seksualne sprawia, że czujemy się szczęśliwi, pewni siebie, częściej się uśmiechamy i lepiej układają się nam relacje z innymi ludźmi. Warto zatem zawalczyć o wskrzeszenie ognia namiętności w sypialni partnerów.

Sklepy internetowe podsuwają wiele pomysłów na przepędzenie nudy z sypialni. Para pragnąca odkryć siebie na nowo może skorzystać z szerokiej oferty kostiumów i przebrań erotycznych. Przebrania te bynajmniej nie mają nic wspólnego z karnawałem. To zmysłowe stroje uosabiające ukryte pragnienia, skrywane marzenia erotyczne. W tak prosty sposób można poznać potrzeby partnera, a jednocześnie podsycić namiętność w łóżku małżeńskim. Kostium pielęgniarki to seksowne wdzianko, które nie przypomina zgrzebnego fartucha pracownicy służby zdrowia. Przebranie pokojówki to nie dresy przeznaczone do wybrudzenia, tylko kusząca sukienka z fartuszkiem. Korzystając z pomocy kostiumów, można realizować własne erotyczne scenariusze, które pozwolą partnerom poznać się na nowo.

Dla kobiet, które nie czują się po porodzie zbyt dobrze w swoim ciele, bo nie zdążyły wrócić do wagi i sylwetki sprzed ciąży, idealne są zmysłowe bodystocking. Bodystocking to jednoczęściowe stroje wykonane z identycznego materiału co pończochy i rajstopy damskie. Są one jednak zdobione wzorami, przeplatane siateczką, a niektóre modele mają specjalne wycięcia rozbudzające wyobraźnię partnerów. Bodystocking przylega do ciała kobiety jak druga skóra, więc można poczuć się w takim stroju zarówno swobodnie i wygodnie, jak i niezwykle seksownie.

Dla Pań preferujących luźniejsze stroje dobrym wyborem będzie ponętna haleczka w połączeniu z pończochami i stringami. To klasyczny strój wieczorowy erotyczny. Warto zaskoczyć partnera takim przebraniem. Pokazujemy w ten sposób, że nam zależy i ważne są dla nas wspólne relacje.

Niespodzianki, przejęcie inicjatywy, pomysły odkrywające pragnienia obojga sprawią, że Wasze życie erotyczne nabierze barw i będzie jeszcze lepsze niż przed porodem.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena