Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i za siedmioma lasami, w Krainie Ubranek Dziecięcych jednogłośnie panował Kaftanik Niemowlęcy. Był on chętnie zakładany niemowlakom przez rodziców i szeroko chwalony jako wygodne i praktyczne ubranko w szafie maluszka.

Data dodania: 2012-08-17

Wyświetleń: 1411

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Długie lata Kaftanik święcił triumfy wśród Mam i ich pociech, wypełniał półki szaf dziecięcych i był chętnie szyty przez producentów w różnych wersjach.

Mamy chwaliły kaftanik za to, że łatwo go założyć niemowlęciu i do wszystkiego pasuje. Coś jednak nie dawało troskliwym Mamom spokoju. Były to odkryte plecki ich skarbów, z których to wyśmienicie dotąd rządzący kaftanik zsuwał się podczas snu dziecka, podczas spaceru czy przy zmianie pieluszki. Konieczne było ciągłe poprawianie ciuszka lub zakładanie rajstopek czy spodenek tak wysoko,by trzymały one kaftanik w jednym stałym miejscu.

 W Krainie Ubranek Dziecięcych zaczęło wrzeć, a w powietrzu czuć było powiew rewolucji ubraniowej. Nadchodziła era zupełnie nowego ubranka, które nie miałoby wad prezentowanych przez Miłościwie Panujący Kaftanik Niemowlęcy. Rozpoczęły się poszukiwania godnego następcy Kaftanika.

 Body dla niemowląt i dzieci powstało w oparciu o miłość Mamy do Dziecka, bowiem na tak wspaniały i praktyczny pomysł mogła wpaść tylko troskliwa i kochająca Mama. Pretendent do tronu w Krainie Ubranek Dziecięcych miał całkiem nowy krój i inny sposób zapinania. Przejmujące tron Body Dziecięce dokładnie zakrywało plecy dziecka i posiadało wygodne zapięcie na zatrzaski w kroku oraz na ramieniu. Dzięki temu ubranko było dziecku łatwo założyć, jak również można było szybko zmienić ciuszek w razie zabrudzenia.

 Nowego władcę szafy dziecięcej poparły wszystkie Mamy, jednogłośnie strącając Kaftanik z tronu. Dzięki dobremu usposobieniu Body Dziecięcego, Kaftanik Niemowlęcy pozostał u boku władcy jako asystent sprawdzający świetnie się u noworodków i najmłodszych dzieci w początkowych rozmiarach ubranek.

 Od tamtego czasu niepodzielnie Krainą Ubranek Dziecięcych panuje praktyczne i wygodne Body Dziecięce.

Licencja: Creative Commons
4 Ocena