W kolekcji Cubus pojawiła się właśnie nowa kolekcja dedykowana wszystkim miłośniczkom przeuroczych kucyków My Little Pony.

Data dodania: 2018-03-06

Wyświetleń: 533

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

My Littlle Pony w Cubus

Na łamach portalu dzieciakowelove.pl możemy poczytać o nowej kolekcji firmy Cubus, inspirowanej tą znaną bajką.

My Little Pony: Przyjaźń to magia

Dlaczego dziewczynki tak uwielbiają bajkę o kucykach? Ponieważ każdy konik ma swoje wady i zalety, humory, nastroje, czasami gorzej się czuje, a mimo to ma dookoła przyjaciół, którzy zawsze pomogą i doradzą mu w trudnych sytuacjach. No i oczywiście są odważne. Dodatkowo sama bajka jest kolorowa, wręcz tęczowa. Magia tych opowieści sprawia, że każde dziecko może poczuć się wyjątkowo i niezwykle. Nie wiem czy też wiecie, ale bajka ta powstała na serii zabawek oraz animacjach firmy Hasbro. Z reguły jest odwrotnie i najpierw jest film, a potem zabawki.

Kolekcja w Cubus

Oczywiście producenci ubrań dostrzegają dużą szansę w seriach ubrań inspirowanych znanymi bajkami. Nie inaczej jest z firmą Cubus, która wypuściła serię My Little Pony. Kupując ubrania z tej limitowanej kolekcji możemy wyposażyć nasze dziecko od stóp do głów na zimowo/wiosenny czas. Dziewczynki mogą od teraz chodzić w ciepłych jednokolorowych bluzach z wielkimi nadrukami kucyków, w leginsach, bluzkach z długimi rękawami. Na specjalne okazje są przepiękne sukienki, a na noc przyjemne piżamki. Oprócz tego możemy kupić czapki, rękawiczki, rajstopy, skarpetki, a także majtki. Obecność wesołych kucyków może dodać naszym dzieciom otuchy oraz energii na cały dzień.

Gdzie i za ile?

Kolekcję My Little Pony możemy znaleźć w stacjonarnych sklepach Cubus oraz w sklepie internetowym tej marki. Wszystkie ubranka dostępne w rozmiarach 92 do 128 cm. i są przeznaczone dla dziewczynek od 2 do 7 lat. Ceny w zależności od wybranej rzeczy kształtują się od ok. 20 do ok. 80 zł.

Warto sprawić dzieciom niespodziankę i kupić im w prezencie rzecz z ich ulubionymi bohaterkami. Ich radość będzie jak zwykle bezcenna. Poza tym ubranka są naprawdę piękne, a nasze dziewczynki będą w nich wyglądać zjawiskowo. Zapraszamy wszystkie mamy z córkami na magiczne zakupy! Pinkie Pie, Twilight, Rarity, Fluttershy oraz Rainbow Dash czekają na Was!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach portalu dzieciakowelove.pl.

Licencja: Copyright - zastrzeżona