Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? To pytanie stawia sobie wielu mężczyzn. Tym artykułem postaramy się zainspirować i dać kilka ciekawych propozycji.

Data dodania: 2017-06-18

Wyświetleń: 1349

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Restauracja a może pokój z zagadkami - czyli gdzie pójść na pierwszą randkę?

Nietypowo czy klasycznie?
Mówi się, że kino lub restauracja to miejsca oklepane. Jednak nie do końca tak jest. W momencie, kiedy mężczyźni prześcigają się w tym, gdzie zabrać swoją wybrankę na pierwszą randkę. Takie miejsca jak właśnie kino czy restauracja na nowo zyskują swoja wartość. Szczególnie jeżeli nasza wybranka należy do osób nieco bardziej spokojnych i nie czułaby się komfortowo, gdybyśmy już na samym początku zabrali ją np. na spływ kajakowy. Oczywiście wszystko zależy od naszego wyczucia. Nie powinniśmy jednak skreślać tych miejsc. Jedyne, o czym warto pamiętać, o, żeby wybrać kino czy restauracje w ciekawej lokalizacji. Małe kino na Starym Mieście lub ciekawa restauracja na Nowej Hucie, jeżeli akurat jesteśmy w Krakowie, idealnie nadają się na pierwsze spotkanie.

Może jednak bardziej niesztampowo?
Jeżeli natomiast chcemy nieco bardziej zaskoczyć naszą wybrankę, powinniśmy wymyślić coś bardziej kreatywnego. W tym wypadku wiele zależy od pogody i pory roku. Zimą dobrym pomysłem może być wypad na lodowisko lub na sanki. Musimy liczyć się jednak z tym, że nie zawsze nasza partnerka, będzie umieć jeździć na jednym z tego typu sprzętów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy ją nauczyli.

Latem natomiast możemy wybrać się do jakiegoś ciekawego parku lub do wesołego miasteczka. Dobrym pomysłem może okazać się również park linowy lub tor go kartowy. Jeżeli natomiast pogoda nie dopisuje, zawsze możemy odwiedzić jakąś ciekawą galerię sztuki, pokój z zagadkami czy wybrać się na koncert.

Nie zawsze musimy być również kreatywni na siłę i zabierać dziewczynę w super wyszukane miejsce. Czasami zwykły piknik na kocu, jeżeli zadbamy o odpowiednią oprawę i atmosferę, będzie dużo ciekawszy i atrakcyjny od najlepszej restauracji. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszych chęci.

Nie ważne gdzie ważne z kim!
Chociaż miejsce pierwszej ranki jest dość ważne to nie najważniejsze. Tak naprawdę nie liczy się bowiem gdzie zabierzemy dziewczynę, tylko jacy sami jesteśmy i jaka atmosferę potrafimy stworzyć.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
-1 Ocena