Oto porady co zrobić, żeby dziewczyna Cię nie odrzuciała. Przeczytaj je a nigdy więcej nie będziesz się zastanaiwał dlaczego dziewczyna nie oddzwania do Ciebie.

Data dodania: 2011-03-12

Wyświetleń: 2140

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli nie czytałeś pierwszej części artykułu, to polecam Ci ją teraz przeczytać. (dzięki temu lepiej zrozumiesz, co chcę Ci przekazać.

Jak (nie)zainteresować sobą dziewczynę?

Przeczytana pierwsza część artykułu? Ok to do dzieła

Co zrobić, żeby dziewczyna się Tobą zainteresowała, ale jednocześnie “nie zdradzić” się z tym, że Ci się podoba.

Inaczej mówiąc jak zacząć uwodzenie na dystans. Jak wyróżnić się z tłumu takich samych facetów, bez bycia przystojnym itp.

Zaczniemy oczywiście od samych podstaw.

Mowa ciała, która przyciąga wzrok kobiet

Za chwilę przeczytasz kilka dobrych rad na temat tego jak ruszać się, siedzieć, mówić, aby przyciągać uwagę kobiet. Wszystkie te rady sprawią, że zmienisz swoją prezencję i co bardzo ważne dziewczyna będzie Cie postrzegać jako faceta bardziej pewnego siebie.

Wiesz, że jest takie coś jak kobieca intuicja. To ona mówi dziewczynie już po kilku sekundach, że będzie zainteresowana facetem albo nie jest wart jej czasu.

Uśmiech

Pierwsza rzecz to uśmiech. Możesz być przystojny i ponury, a możesz być normalny i uśmiechnięty. Jak sądzisz na kogo dziewczyna zwróci większą uwagę?

Uśmiechaj się i bądź pogodny. Jeśli jesteś w towarzystwie powinieneś być tym, który generuje wokół siebie “pozytywną energię”. Szczególnie takich w miejscach jak kluby, puby kobiety natychmiast zauważają mężczyznę, który ma w sobie dobrą energię.

Wszystko opiera się na właściwej mowie ciała, pewności siebie oraz odrobiny umiejętności towarzyskich.

Postawa

Przede wszystkim wyprostuj się. W dzisiejszych czasach komputerów mamy nawyk do ciągłego garbienia się, co sprawia, że prezentujemy się mniej atrakcyjnie dla kobiet.

Wyprostuj plecy i ściągnij ramiona do tyłu (a potem opuść). Wypchnij tez klatę do przodu. Tak wygląda prawidłowa postawa mężczyzny. Nawet jeśli masz tylko 165 cm wzrostu to jeśli twoja mowa ciała będzie właściwa to z miejsca będziesz postrzegany przez kobiety jako bardziej atrakcyjny.

Odchyl ramiona do tyłu, plecy prosto głowa do góry i uśmiech.

Ruchy gesty

Nie wykonuj szybkich nerwowych gestów. Zwolnij swoje ruchy. Nikt Cie nie goni nie musisz “chodzić” jak myszka przy ludziach. Chodź spokojnym zrównoważonym krokiem. Kiedy ktoś Cię zagada nie zwracaj od razu całego swojego ciała jakbyś czekał na niego. Spokojnie odwróć się bez pośpiechu.

Siedzenie

Kiedy siedzisz zawsze trzymaj ręce i nogi z dala od siebie.
Nie masz się rozwalić na kanapie jak żaba na liściu, ale masz siadać, tak aby było Ci wygodnie i żebyś zajmował więcej miejsca niż to potrzebne.

Możesz przeć ręce na drugim krześle. Nigdy nie krzyżuj rąk ani nóg.

Kontakt wzrokowy

Zawsze patrz przed siebie jakbyś chciał zobaczyć co jest na horyzoncie. Dzięki temu unikniesz pochylania głowy i patrzenia sobie pod nogi, co świadczy o małej pewności siebie.

Dobrą zasadą jest też trzymanie brody trochę wyżej niż zwykle. Dzięki temu łatwiej będzie Ci prostować szyje i nie spuszczać głowy.

Nie bój się i nie unikaj kontaktu wzrokowego. Kiedy rozmawiasz z ludźmi zawsze patrz im w oczy. Nie masz się gapić non-stop, bo wyjdziesz na psychopatę.

Jeśli się zdarzy, że złapiesz jakąś dziewczynę na patrzeniu na Ciebie, nigdy nie przerywaj kontaktu jako pierwszy. Zawsze czekaj, aż ona spuści wzrok. To nie ty się na nią pierwszy zacząłeś patrzeć a ona. Pokaż jej, że nie boisz się jej wzroku.

Mów wyraźnie i na tyle głośno, żeby na pewno twoi rozmówcy Cię słyszeli.

Dlaczego mowa ciała jest taka ważna.

Tak jak wspominałem. Kobiety mają szósty zmysł, którym instynktownie oceniają każdego faceta. Mało tego. W dzisiejszych czasach większość kobiet(i mężczyzn) nie zada siebie większego trudu, żeby poświęcić Ci trochę więcej czasu.

Zwykle dziewczyny są nieustannie nagabywane przez różnych facetów i muszą bardzo szybko robić selekcję. Dlatego już swoją mową ciała musisz pokazać, że jesteś wart uwagi i poświęcenia czasu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena