Już niedługo dowiesz się jak rozpoznawać czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana i czy w ogóle zauważa Twoją obecność. Zobaczysz jakie to proste a jednocześnie skuteczne.

Data dodania: 2011-04-21

Wyświetleń: 2423

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Już niedługo dowiesz się jak rozpoznawać czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana i czy w ogóle zauważa Twoją obecność. No właśnie jak kobieta okazuje swoje zainteresowanie?

Musisz wiedzieć, ze są dwa różne typy oznak zainteresowania, które okazują kobiety: śWiadome i nieświadome. Nieświadomie robią, to kiedy np. Rozmawiasz z dziewczyną i bardzo ją to zaczyna interesować, przez co pochyla się w Twoją stronę i zwraca swoje ciało w Twoim kierunku.

Często po przez przypadkowe (w teorii) sytuacje, takie jak nadepnięcie na nogę czy proszenie o pomoc, dziewczyna okazuje zainteresowanie. Kobieta może śmiać się histerycznie z nawet nie za bardzo śmiesznych żartów. Może to też polegać na braniu do tańca wszystkich Twoich kumpli oprócz Ciebie, jak gdyby chciała sprawdzić czy jesteś o nią zazdrosny.

Kobieca zabawa włosami.

Bawienie się włosami to może być jedna z oznak zainteresowania, które nieświadomie okazuje kobieta podczas rozmowy. Bardzo często dochodzi do sytuacji, gdzie dziewczyna bawi się włosami, przeczesuje je ręką itd. Czsami takie cos zadziała kiedy masz dobre teksty na podryw. Te wszystkie niby przypadkowe ruchy świadczą o zainteresowaniu Tobą.

Nawiązuje “przypadkowy” kontakt fizyczny.

Kobiety są bardzo czułe i doskonale czują każdy kontakt. One mają siedmiokrotnie delikatniejszą skórę od nas, co oznacza że, jeśli dziewczyna opiera się o Ciebie, to nie jest przypadek, bo ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Zabawne klepnięcie mężczyzny w ramię.

Często zdarza się taka sytuacja kiedy żartujesz sobie z dziewczyny w zabawny sposób.

Patrzenie i wzrok dziewczyny.

Sytuacja gdy dziewczyna nie spuszcza wzroku, kiedy patrzysz na nią. Oznaką zainteresowania może być kiedy dziewczyna patrzy na Ciebie i nie spuszcza wzroku, kiedy nawiążecie kontakt wzrokowy. Ważne jest wtedy, abyś utrzymał wzrok i nie spuszcza go pierwszy (pamiętaj o uśmiechu)}.

ŚMianie się z każdego żartu. Czasami dziewczyna jeśli jest Tobą zainteresowana, to będzie się śmiać z Twoich tekstów nawet jeśli będą średnio śmieszne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak odzyskać dziewczynę, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Masz już pewne podstawy, do tego, aby nareszcie zacząć podrywanie dziewczyn. Nie marnuj więcej czasu, bo to bez sensu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena