Dlaczego kobiety od nas odchodzą? Odpowiedz nie tkwi w nas- mężczyznach i naszym zachowaniu. Prawda o rozpadach naszych związku leży głęboko w kobiecej psychice.

Data dodania: 2011-03-17

Wyświetleń: 2341

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Jeśli w porę uda nam się ją rozszyfrować, dowiedzieć jakie wartości są dla niej najważniejsze szybko stworzymy pełen harmonii i miłości związek. Jeśli nie to one odejdzie, prędzej czy później- a ty nie będziesz wiedział dlaczego... 

Kobiety potrzebują uzyskać od ciebie kilka rzeczy. Oczywiście rozmawiamy o stałych związkach a nie przelotnych znajomościach, gdzie te zasady kompletnie nie maja zastosowania. 

Kobieta chce być kochana, ty wiesz, że ją kochasz one też o ty wie, ale to nie wystarczy. Musisz ją nieustannie zapewniać o swojej miłości. Mów jej, że ja kochasz dawaj z siebie więcej uczucia. Przytulaj ją, mów jak pięknie dziś wygląda-nawet jeśli to nieprawda. 

Płeć piękna o wiele bardziej niż my potrzebuje szczerej rozmowy. Oczywiście kobiety chcą byśmy rozmawiali z nimi o ich zmartwieniach, dopytywali się, martwili i wołami wyciągali z nich „o co tak na prawdę chodzi”. 

Równie ważne dla nich jest byś chciał z nimi rozmawiać także o swoich zmartwieniach. Wtedy kobieta poczuje się potrzebna i rzadziej będzie plotkować o tobie z koleżankami. 

Jeśli zależy ci waszym związku w każdej sytuacji powinieneś być szczery. Każde kłamstwo w końcu wyjdzie na jaw. Jeśli kobieta po jakimś czasie zorientuje się nie byłeś z nią szczery straci do ciebie zaufanie- a to bardzo trudno odbudować. 

Jeśli chcesz zawsze dotrzymywać jej kroku i dać się zaskoczyć to polecam lekturę damskich czasopism jakie ona czyta. Jeśli twoja ukochana nagle wpadnie na jakiś zwariowany lub w ogóle nie pasujący do niej pomysł to na 100 % wyczytała to w jednej z gazet. Jeśli zacznie się dziwnie zachowywać, zadawać nietypowe dla niej pytania to na pewno przechodzisz właśnie jeden z magazynowych testów np. na męskość. Chcesz zdać go śpiewająco- wiesz co robić. 


Licencja: Creative Commons
2 Ocena