Profil Użytkownika

W trosce o zdrowie stosuję tylko naturalne kosmetyki

Rodzaj: Wiedza

Pamiętam, jakie wrażenie wywołała na mnie książka, w której zostały wymienione składniki chemiczne, w jakimi codziennie mam do czynienia. Nasze jedzenie jest coraz bardziej przetworzone, chemia gospodarcza w większości składa się z trucizn, a skład niektórych kosmetyków pozostawia wiele do życzenia.

Ospa wietrzna i jej przebieg

Rodzaj: Wiedza

Wydawać by się mogło, że ospa wietrzna jest tak popularną chorobą, że wiemy o niej wszystko. Jak zatem jest z popularną "wiatrówką"?

Chcesz szybko schudnąć? Zastanów się, czy warto

Rodzaj: Wiedza

Komu nie marzy sie szybkie pozbycie nadmiernych kilogramów? Najlepiej, żeby dieta była smaczna, szybka, niezwykle skuteczna i... niczego nie zmieniała w naszych nawykach. Jednak takie podejście bardzo często prowadzi do negatywnych konsekwencji.

Zarabiasz online? To musisz wiedzieć!

Rodzaj: Wiedza

Coraz więcej osób dostrzega korzyści płynące z budowania biznesu online. Nic dziwnego - nawet największe sklepy, które dotychczas funkcjonowały tylko stacjonarnie – rozszerzają swoją działalność o sprzedaż online. Trendy wskazują na to, że obecność firmy w internecie jest koniecznością bez względu na to, jak duża jest to firma.

Profil

Marlena Mendelewska

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
46
Kod partnerski:
/p:18942

Data urodzenia:
1984-07-31
Dołączył:
2011-03-01 16:29:08
Skype:
marlena.mendelewska
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie

Ostatnie logowanie:
21-10-2013