Czy chciałabyś nauczyć się czytać w męskim umyśle? Odgadywać jego potrzeby, wiedzieć czego mu trzeba i nie potrzeba - wszystko po to byś stała się mu jeszcze bliższa i ważniejsza w jego życiu.

Data dodania: 2010-05-20

Wyświetleń: 7172

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zadam Ci dziwne pytanie

Czy chciałbyś się nauczyć czytać w myślach mężczyzny? Czy chciałabyś wręcz nieomylnie wiedzieć czego twój facet potrzebuje, myśli jak się czuje, nawet jeśli on starałby się to przed Tobą ukryć?

A co by się stało, gdybym Ci powiedział, że jest bardzo prosty albo nawet banalny sposób na to, aby czytać w myślach mężczyzny jak w otwartej księdze i wcale nie potrzebujesz do tego szóstego zmysłu czy bycia jasnowidzem. Wszystko, czego potrzebujesz to odrobina wiedzy o męskiej psychice i szczypta kobiecego sprytu, i techniki uwodzenia mężczyzn.

Dobrze, ale jak to działa, że można czytać w myślach mężczyzny?

Na pewno już wiesz, że mężczyźni nie potrafią radzić sobie z uczuciami. Słabo je okazują i nie potrafią tak dobrze, jak kobiety odczytywać emocji u innych. Inaczej mówiąc mężczyźni mają bardzo słabą empatię, więc nie masz co liczyć, że jeśli Twój facet będzie smutny, to zacznie Ci o tym opowiadać i dzielić się swoimi emocjami. To się najprawdopodobniej nie zdarzy, bo mężczyźni po prostu nie są tacy.

Skąd masz więc wiedzieć co mężczyzna myśli albo czego potrzebuje skoro nie chce ani o tym powiedzieć, ani w jakiś inny sposób okazać swoich potrzeb?

Możesz zrobić to przez obserwowanie jego zachowania. Wiem brzmi to dość dziwnie, ale dzięki uważnemu obserwowaniu tego, co facet robi możesz z dużym prawdopodobieństwem odgadnąć czego mu trzeba i co sobie myśli.

Jak wygląda czytanie męskich myśli w praktyce?

Powiedzmy, że razem ze swoim mężczyzną remontujecie kuchnie. Ty zajmujesz się sprzątaniem, a on cekoluje i maluje ściany. Kiedy on zacznie Cię chwalić albo podziękuję Ci za coś to z bardzo dużym prawdopodobieństwem będzie chciał tego samego od Ciebie.

Inny przykład. Jeśli mężczyzna przytula się do Ciebie to najprawdopodobniej chce, abyś Ty odwzajemniała się tym samym. Jeśli jest przygnębiony i siedzi cicho, a na każde Twoje pytanie tylko burczy coś pod nosem, to najlepiej, gdybyś po prostu przestała mówić cokolwiek i pomilczała z nim przez chwilę. Kiedy będzie chciał w końcu coś powiedzieć, to powie i nic nie da zadawanie kolejnych pytań. Wręcz przeciwnie, jeśli zaczniesz natarczywie go przepytywać co się stało on potraktuje to jako atak, a że już jest zirytowany to natychmiast zamknie się na jakąkolwiek dalszą rozmowę z Tobą albo będzie jeszcze bardziej niemiły.

Nie próbuj na siłę go rozweselać daj mu czas, aby przetrawił w sobie te wszystkie emocje. Możesz nawet samej zrobić ponurą minę starając upodobnić się do niego. Takie zachowanie poprzez naśladowanie sprawi, że on poczuje w Tobie oparcie i będzie czuł się bezpiecznie, bo wie, że rozumiesz co czuje. Dzięki temu z czasem opowie Ci, co się stało, a jak tylko to zrobi poczuje się lepiej i zaraz wróci mu humor. Ty z kolei w jego oczach będziesz uchodziła jako wspaniała pocieszycielka, która stanowi oparcie i przy której może się rozweselić.

Podobnie jest też w tych sytuacjach, gdy on jest radosny. Przykładowo, kiedy przyjdzie i Cię przytuli nie możesz powiedzieć mu: „Nie zawracaj mi głowy, widzisz, że jestem zajęta". Przez takie coś zrazisz go tylko do siebie i sprawisz, że on przyjmie postawę na przyszłość: „ Jak ja chciałem być miły i się przytulić to Ty nie chciałaś, to teraz nie będzie wcale przytulania".

Zamiast tego pozwól się mu przytulić, a potem odwzajemnij gest. Przytul się do niego bez okazji albo pogłaskaj po twarzy, plecach czy ściśnij za rękę. Już ten prosty gest sprawi, że on będzie myślał o Tobie jako o kobiecie, która potrafi mu dać to, czego on chce i kiedy tego potrzebuje.

Na koniec tego tekstu chciałbym, abyś zapamiętał dwie bardzo ważne rzeczy.

Pamiętaj, mężczyzna inaczej trawi emocje niż kobieta. Kobiety wolą rozmawiać analizować swoje uczucia, mężczyźni wolą je przetrawić w sobie. Jeśli będziesz starała się na siłę wyciągnąć od niego co myśli osiągniesz dokładne przeciwieństwo. Z kolei, jeśli będziesz naśladować jego zachowanie on szybciej się otworzy, a Tobie będzie dużo łatwiej dowiedzieć się co mu siedzi w głowie.

Druga sprawa, że męskie myślenie jest czasami wręcz nieprawdopodobnie proste, kiedy się pozna jego podstawowe cechy. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu obserwować co on robi i go naśladować. Jeśli zapamiętasz tylko tę radę to będziesz w stanie dużo lepiej rozumieć swojego mężczyznę i jego potrzeby niż jakieś 80% kobiet .

Chcesz wiedzieć co zrobić, aby zdobyć wymarzonego mężczyznę stworzyć z nim szczęśliwy związek. Wejdź na mój blog tam dowiesz się: Uwodzenie Mężczyzn

Licencja: Creative Commons
2 Ocena