Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają charakterystyczne cechy wspólne dla swojej płci, które odróżniają ich od siebie. Kobiety lubią czystość, a mężczyźni niekoniecznie.

Data dodania: 2010-06-24

Wyświetleń: 5314

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 7

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

7 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kobiety lubią torebki i modę, a mężczyźni lubią samochody i sport. Nie inaczej jest również w kwestii związków i relacji damsko męskich. Są specyficzne zachowania i cechy osobowości kobiet, które są interesujące dla mężczyzn, i na odwrót. Dzisiaj chcę Ci przedstawić kilka najbardziej odstraszających kobiecych zachowań dla mężczyzn. Jeśli do tej pory nie wiedziałaś, dlaczego chłopak, którym byłaś zainteresowana nigdy do Ciebie nie podszedł, to być może ten artykuł Ci to wyjaśni.

Oto 10 rzeczy, które odstraszają mężczyznę .

1. Kobieta nie ma swojego zdania, życia, zajęcia.

Wbrew temu, co się powszechnie sądzi mężczyźni nie chcą spotykać się z głupimi, uległymi kobietami, które myślą tylko o makijaży i solarium. A nawet jeśli spotykają się z takimi kobietami to tylko w jednym celu. Jeśli chcesz zainteresować właściwego mężczyznę, musisz pokazać, że masz swoje życie i potrafisz być niezależna od niego. Inaczej on będzie traktował Cię jak desperatkę, której samopoczucie i życie zależy od jego zachowania.

2. Kobieta, która wywiera presję

Żaden facet nie lubi mieć zobowiązań jakżeby one nie były. Jeśli od pierwszego spotkania wywierasz presję na faceta np. chcesz, aby polubił to, co Ty lubisz albo chcesz, aby zaczął Ci się zwierzać – to mężczyzna szybko się przestraszy. Poza tym mężczyźni źle znoszą stres i napięcie i jeśli waszym spotkaniom towarzyszy go duża dawka to facet szybko się zniechęci. Najlepiej staraj się kontrolować swoje emocje. Nie myśl po dwóch randkach jak będą miały na imię wasze dzieci i gdzie będziecie mieszkać. Nie pokazuj mu też za szybko, że jesteś nim bardzo zainteresowana. Nie rób pierwszego kroku przed nim.

3. Nie bądź przesadnie zazdrosna

Wiele kobiet popełnia błąd przesadnej zazdrości o swojego mężczyznę. Sprawdzają mu telefon, krzywo patrzą na koleżanki itp. Niestety pokazując zazdrość, pokazujesz niejako, że brakuje Ci pewności siebie i czujesz się zagrożona przez inne kobiety. Mężczyzna nie chce spotykać się z kobietą desperatką, która zrobi wszystko, aby jej nie zostawił a jej sposobem na uwodzenie mężczyzn jest szybkie zajście w ciąże. Zazdrośnice potrafią robić sceny z byle powodu, co jest bardzo męczące dla faceta i sprawia, że już na samą myśl o przebywaniu z taką kobietą mu się odechciewa.

4. Brak tajemniczości

Bardzo intrygujące i pociągające jest dla mężczyzny, kiedy kobieta ma w sobie odrobinę tajemniczości i czegoś takiego nie poznanego. Pamiętaj, że w końcu mężczyźni są zdobywcami, którzy chcą poznawać nowe tereny i nie czerpią z tego przyjemności, jeśli przychodzi im to zbyt łatwo. Nigdy nie bądź za bardzo otwarta w stosunku do niego. Zamiast tego zawsze miej jakaś tajemnicę, którą go zaskoczysz. Może to być nietypowe hobby albo umiejętność, którą pokażesz w wyjątkowej sytuacji. Najważniejsze jednak abyś nie odkrywała za wcześnie „swoich kart”. To on ma o Ciebie zabiegać i on zawsze powinien mieć uczucie, że bardziej się stara niż Ty. Tylko wtedy będzie miał większą motywacje i bardziej będzie chciał Cie poznać.

5. Nie bądź za dużą materialistką

Jasne, że pieniądze są ważne w życiu i mężczyzna, który je zarabia jest atrakcyjniejszy niż taki sam typ, który jest bez grosza i mieszka z rodzicami. Niestety jednak wiele kobiet zbyt mocno zwraca uwagę na aspekt finansowy. Mężczyźni szczególnie widzą to gdy kobieta ocenia ich przez pryzmat butów, zegarka, komórki i innych markowych gadżetów. Jeśli facet widzi, że tylko to kobieta uważa za interesujące, to automatycznie przestanie ona być dla niego interesująca jako prawdziwa partnerka.

Uważaj na to jak dużą wagę przykuwasz do pieniędzy i materialnej strony życia. Może się zdarzyć, że mężczyzna będzie trochę przeczulony na tle materialistek i zrazi się do Ciebie błędnie odczytując Twoje myślenie. Podsumowując zawsze powinnaś pamiętać, aby być niezależną, pewną siebie osobą, która ceni siebie i ma szacunek do własnej osoby. Żaden mężczyzna nie będzie prawdziwie zainteresowany zazdrosną desperatką, która nie ma swojego życia i poluje tylko na pieniądze.

To tyle, jeśli chodzi o pierwszą części porad czego nie robić, aby nie odstraszyć mężczyzny od siebie. Jestem przekonany, że te rady pozwolą każdej kobiecie nie tylko lepiej zrozumieć męskie myślenie, ale też naprawić błędy, której do tej pory robiły. Pamiętaj, że nie ma ludzi idealnych i nawet jeśli do tej pory popełniałaś, któryś z tych błędów, to właśnie dzisiaj jest najlepszy czas, aby to naprawić i zacząć działać w inny sposób.

Licencja: Creative Commons
7 Ocena