Ja zarabiam każdego miesiąca całkiem spore sumy. A jak? Jest na to wiele sposobów, metod i strategii. W Internecie można zarobić pieniądze, sprzedając własne produkty i usługi, polecając programy partnerskie, na reklamach np. AdSense, na reklamach umieszczonych w YouTube, itd...

Data dodania: 2012-12-18

Wyświetleń: 3228

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 3

WIEDZA

-3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Tak naprawdę nie jest ważne, który rodzaj działania wybierzemy. Żeby zarobić pieniądze w Internecie, ważna jest odpowiednia strategia działania.

Nie wystarczy zrobić strony internetowej i umieścić na niej linków partnerskich, oferty, itp.  Trzeba jeszcze zadbać o odpowiedni ruch na tej stronie. Jeśli nie będą na nią wchodzić ludzie zainteresowani tematem, to żadnych pieniędzy nie zarobimy.

A więc jak zarobić pieniądze przez Internet?

1. Zacznij od sprawdzenia, czy temat (produkt, usługa), który chcesz promować, jest popularny.

Posłuż się w tym celu Narzędziem propozycji Słów Kluczowych Google. Wpisz hasła i sprawdź, jak wiele osób miesięcznie szuka informacji na ten temat. Unikaj haseł ogólnych, mają bardzo dużo wyszukań, ale konkurencja jest przeogromna. Kieruj się ku bardziej szczegółowym. Te drugie mają w Internecie zdecydowanie mniejszą konkurencję i będzie Ci łatwiej przebić się ze stroną.

Konkurencyjność fraz sprawdzisz w wyszukiwarce Google, pod polem wyszukiwania wyświetla się ilość zindeksowanych na dane hasło stron.

2. Gdy masz już temat, który będziesz promował, przygotuj stronę internetową, artykuły, recenzje dokładnie na te hasła, które wybrałeś z NPSK Google. Jeśli chcesz możliwie szybko zacząć zarabiać przez Internet, to dokładnie zoptymalizuj treść wpisów pod wyszukiwarki.

3. Na stronie umieść formularz autorespondera i buduj listę mailingową.

To ważne. Lista mailingowa pozwoli Ci zwielokrotnić zarobki i oszczędzić pieniądze na reklamę.

Aby zachęcić ludzi do zapisania się do twojego mailingu, przygotuj miniporadnik z czymś wartościowym, czego ludzie szukają, który oddasz im w zamian za adres e-mail.

4. Pozycjonuj swoje strony, zdobywaj linki. Od tego, jak wysoko w Google będzie twoja strona, zależy wysokość zarobków, jakie osiągniesz...

Licencja: Creative Commons
-3 Ocena