Profil Użytkownika

Automatyka i robotyka - zawód z przyszłością

Rodzaj: Artykuł

Młodzi ludzi w klasie maturalnej stają przed dylematem, jakie wybrać studia. Niewielu uczniów w wieku dziewiętnastu lat ma już jasno sprecyzowane swoje plany zawodowe, wytyczoną ścieżkę dalszej nauki, wie co chce robić w swoim dorosłym życiu zawodowym. 

Jak dopasować biżuterię do koszuli?

Rodzaj: Artykuł

Koszula to element garderoby, który kojarzy nam się ze specjalnymi okazjami. Oczywiście istnieje wiele koszul w stylu casualowym, jednak zawsze mają one w sobie lekką nutkę elegancji, która sprawia, że takie też stają się stylizacje z ich udziałem. 

5 domowych sposobów na zmarszczki

Rodzaj: Artykuł

Starzenie się skóry jest procesem, którego nie można uniknąć. Zmarszczki często są przyczyną ogromnych kompleksów. Należy jednak pamiętać, że istnieje wiele domowych sposobów, dzięki którym możemy nie tylko spłycić już powstałe nierówności skóry, ale również zmniejszyć tempo powstawania nowych.

Jak dbać o ubrania z kaszmiru?

Rodzaj: Artykuł

Kaszmir uchodzi za materiał niezwykle szlachetny, a zarazem delikatny. Należy jednak podkreślić, że jest on subtelny przede wszystkim dla skóry. Nie oznacza to, że straci on swoje właściwości już po pierwszym praniu.

Profil

Wojtek Kozłowski

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
44
Kod partnerski:
/p:128084

Data urodzenia:
2003-04-27
Dołączył:
2017-04-27 07:41:15
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
06-08-2019