Program społeczny, który unormował się w naszych głowach będzie w sposób ciągły sprawiał żebyś myślleli iż nie zasługujemy na najpiękniejsze kobiety. Społeczeństwo kształtuje nas tak żebyśmy ciągle stawali się lepsi wnosząć coś pozytywnego dla naszego państwa.

Data dodania: 2009-11-30

Wyświetleń: 2068

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Program społeczny, który unormował się w naszych głowach będzie w sposób ciągły sprawiał żebyś myślleli iż nie zasługujemy na najpiękniejsze kobiety. Społeczeństwo kształtuje nas tak żebyśmy ciągle stawali się lepsi wnosząć coś pozytywnego dla naszego państwa. Oczywiście jest to dobre w pewnym stopniu bo możemy się rozwijać na jakiejś płaszczyźnie i mamy cel. Jednak sytuacja wygląda inaczej jeśli jesteś płatnym niewolnikiem pracująć na etacie i wewnętrzenie czując iż jesteś nikim.
Jeśli uda nam się to zadowolić w jakiś sposób społeczeństwo dopiero możemy czuć, iż jesteśmy warci pięknej kobiety.

Może okazać się iż takie zadowolenie społeczeństwa może trawać całe życie, a Ty jako mężczyzna nie dostosowując się do społecznego programu będziesz czuł się jak gówno.


Wyobraźmy sobie sytuacje, zę jeśli będziesz ... przypuśćmy najlepszym budowniczym w okolicy to jesteś w stanie podczas na przykład wojen pomiędzy państwami odbudować później zniszczenia. Jeśli będziesz najlepszym piekarzem czy kucharzem będziesz przyrządzał siła zbrojnym pożywienie. Jeśli będziesz najlepszym informatykiem będziesz mógł dla państwa zaprogramować odpowiednie skrypty, które wykorzystają w zmaganiach z innymi państwami. Stawanie się lepszym w swojej dziedzinie jest jak najbardziej w porządku i należy do tego dążyć. Jednak działanie z zgodnie z zasadami społeczeństwa, które zaprogramowało nas tak, że masz mieć piękną kobietę dopierow tedy gdy osiągniesz więcej to zupełnie inna sprawa.

Jeśli uda Ci się wyjśc po za program nagle poczujesz się wolny niczym wróbelek elemelek. Nagle zrozumiesz iż najważniejsze jest żeby wybierać to co jest dla Ciebie dobre nie przejmując się tym co pomyślą lub powiedzą inni. Będziesz jak Dżin uwolniony z lampy, który będzie spełniał swoje każde życzenie...
Jednak za nim to nastąpi musisz uświadomić sobie, że już wszystko czego Ci potrzeba by uwodzić piękne kobiety i nie pozwolisz by program społeczny sabotował Twoje kontakty z płcią piękną czyli wyrzucisz z głowy cały syf jaki tam zalega.


Tu właśnie pojawia się cały bajer.


Jedną z najczęstrzych wymówek jakie mówią sobie mężczyźni przed podejściem do pięknej kobiety jest: "nie podejdę do niej teraz, podejdę jak będę lepszy". Słowo "lepszy" może odnosić się do wielu aspektów. Będę lepiej zbudowany, będę więcej zarabiał, będę miał lepszą furę, będe lepiej ubrany, będę miał już doświadczenie z kobietami, użyje pompki do penisa itd, itd...
Idąc droga mijamy piękne kobiety, które czekają na swoich księciów, a ich jak nie było tak nie ma. Wokół sami faceci, którzy tworzą sobie wymówki nie z tej ziemi.


My zwracając uwagę na kobietę jesteśmy w stanie od razu stwierdzić czy nam się podoba czy nie. Możemy kochać się z nią tu i teraz. Oceniemy je po przez wygląd fizyczny bo podświadomie wiemy, że urodzi nam zdrowe dziecko.
Kobiety jednak mają zupełnie inny punkt widzenia. Bardziej zwracają uwagę na cechy charakteru jakimi dysponuje określony mężczyzna. Czy jest odważny, zabawny, pewny siebie, jak radzi sobie z porażkami ... .


Kobiety mówią sobie, że jeśli boisz się do nich podejść to co będzie jeśli spotka ją niebezpieczeństwo? Jak zaregujesz? Czy będziesz w stanie obronić ją i jej potomstwo?


Kobieta myśli, że jeśli z Tobą jest coś nie tak i tworzysz sobie sam wymówki typu, że jeśli podejdziesz do niej to zaatakują Cię różowe słonie to pewnie z dziecko równeż takie będzie.


One szukają faceta, który nie będzie bał się jej. Będzie sięgał po to na co ma ochotę. Będzie wstanie prowadzić ją przez życie.
Jeśli chcesz osiągać lepsze sukcesy z kobietami usuń ze swojego myślenia wszystkie lęki i fobie jakie posiadasz.
Kiedy jesteś w klubie możesz i widzisz piękną kobietę zastanów się co tworzysz sobie w głowie. "nie podejdę do niej bo tam są jej koleżanki", " nie podedę do niej bo obok stoi ochroniarz", "nie podedję bo mnie zleje i ludzie to zobaczą", "nie podejdę bo jestem za niski", " nie podejdę po wczoraj robiłem zakupy w biedronce"... 

Często bywa tak iż te wymówki są zupełnie nie uzasadnione i nie zgodne z rzeczywistością. Pomyśl. Co się stanie jeśli ona Cię oleje? Zawali Ci się świat? Na świecie jest miliardy kobiet, w końcu znajdziesz odpowiednią. Ludzię będą się z Ciebie śmiali? Spójdz na nich. Sami nie mają odwagi i żeby to zrobić i przez to będą się z Ciebie śmiali, żebyś nie wybił się wyżej niż oni. Udając pewnych siebie ale spędzających noce z własną ręką. To czysta zazdrość.


Umysł zawsze znajdzie wymówkę żeby uniknać dyskomfortu. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś właśnie tak będziesz się czuł. 


Niekomfortowo.


 Z czasem jednak kiedy nabierzesz doświadczenia zobaczysz iż Twoje uczucie dyskomfortu zupełnie zniknęło. Zastanów się czy jak robiłeś coś za pierwszym razem czy nie bałeś się tego. Idąc do nowej szkoły, idąc na pierwszy trening sztuk walki. Jednak po czasie okazywało się, że nie taki diabeł straszny. To zupełnie naturalne i tak samo jest z kobietami.


Właściwie jak to jest, że faceci potrafią uprawiać różnego radzaju sporty ekstremalne, skakać ze spodachronów, trenować sztuki walki czy inne sporty w których występuje zagrożenie życia, a kiedy chodzi o podejście do pięknej kobiety czujemy jak ogarnia nas paraliż.


Najgorszy jest fakt iż taki Kowalski może przeżyć tak całe życie i w efekcie weźmie sobie dużą, puszstą kobietę bo uzna iż nie zasługuje na ładniejszą. Kobieta pomyśli sobie, że skoro on jest takim ciamajdą i inne go nie chcą to może jeść pączki i nie musi dbać o linie bo zawsze będzie miała swojego pupilka przy boku.


Całe życie możemy stwarzać sobie powody dla których nie warto poznawać piękne kobiety. Zastanów się jednak czytelniku czy na łożu śmierci idąc programem społecznym gdy osiągniesz więcej i kupisz sobie nowe BMW, nowy telewizor, nowe meble czy inne gadżety to będziesz o nich myślał? Czy raczej pomyślisz o tym co zrobiłeś w swoim życiu i o chwilach, które spędziłeś z ludźmi?


Inspiracja by Shark.
and 
Doświadczenie.
Zapraszam do dyskusji.

Just a vision!
Tander

Licencja: Creative Commons
0 Ocena