Kobiety o wiele lepiej interpretują naszą mowę ciała. Tą umiejętność rozwinęłysobie już od czasów prehistorycznych. Kiedy mężczyźni wychodzili na polowaniekobiety pilnowały domu i dzieci.

Data dodania: 2009-11-30

Wyświetleń: 5758

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kobiety o wiele lepiej interpretują naszą mowę ciała. Tą umiejętność rozwinęłysobie już od czasów prehistorycznych. Kiedy mężczyźni wychodzili na polowaniekobiety pilnowały domu i dzieci. Częstsze przebywanie z potomkami skłoniło ich togłębszego wytężenia umysłu i analizowania potrzeb malca.

Mogły czytać to jedyniez jego mowy ciała... .Kiedy my próbujemy pokazać kobietom nasze zainteresowanie często wyrażamyto w sposób bezpośredni, a jak już wiadomo kobiety robią to z "cichacza".

Powiemy sobie teraz o sygnałach, które wysyłają nam kobiety. Chciałbym żebyś jednak wziął pod uwagę fakt, że jeden sygnał nie musisz oznaczać, że kobieta jest Tobą zainteresowana ani(?) nie napalona, bo tak samo jak można sobą kogośzainteresować tak samo łatwo można to zainteresowanie stracić. Wychwyć więcej sygnałów wtedy będziesz miał pewność, że rzeczywiście tak jest.

Na początku skupimy się na momencie kiedy jeszcze z nią nie rozmawiasz. Później przedstawięsygnały zainteresowania, które następują w dalszym etapie znajomości.

Pierwszym taki sygnałem oznajmującym fakt iż kobieta chce żebyśmy bardziej zwrócili na nią uwagę są biodra. Jak wiadomo kobieca pupa zawsze była seksualnym zainteresowaniem ze strony mężczyzn, a gdy tylko dołączy się do tego odpowiedni ruch biodrami automatycznie nasze zainteresowanie seksualne kobiecym ciałem wzrasta. Udowodniono naukowo, że kobiety, które kołysały biodrami w sposób seksualny były o wiele bardziej atrakcyjne! Zwróć uwagę na kobietę, która przechodzi obok Ciebie i zastanów się czy czasemnie robi tego właśnie po to żebyś zwrócił na nią uwagę.

Kiedy widzisz kobietę stojącą w jakimś miejscu, może ona rozmawiać z koleżankączy stać przy barze. Zwróć uwagę na jej ręce. Jeśli jedną ręką gładzi sobie materiał spódnicy naciągając ją może w tym czasie lekko się pochylić, a drugą dla pozorów zostawia na wysokości brzucha albo kładzie ją na biodrze to właśnie chce uwidocznić swoje kształty. Więc jest to kolejny komunikat: "zwróć na mnieuwagę".

Kolejnym punktem na który trzeba zwrócić uwagę, w zasadzie nie powinienem o tym wspominać bo i tak każdy facet to zrobi, są kobiece piersi. Jednak same piersi nie są sygnałem lecz dobrym punktem zaczepienia. Sygnałem jest postawa kobiety, która jest wyprostowana z uwidocznieniem swoich walorów i to należywziąć pod uwagę. Może być tak, że kiedy złapiesz kontakt wzrokowy z kobietą ona po prostu odwróci wzrok. Ty w tym momencie powiesz sobie: "eee nie była mną zainteresowana" .

Kobieta w tym może udawać skromną dziewczynkę bo wie, że jej nieśmiałość pociąga mężczyzn. Więc nie odwracaj od razu wzroku tylko patrz w jej stronę jeśli znowu na Ciebie spojrzy to jest zainteresowana. Ważna rzeczą jest tutaj byś dostrzegł moment kiedy kobieta spuszcza wzrok jeśli zrobi to kierując swoje oczyw górę to wcale może nie być Tobą zainteresowana i wtedy Twoje wpatrywanie się w nią nie przyniesie niczego pozytywnego. Natomiast jeśli spuści wzrok w dół iw bok to czekaj na jej wielki powrót...

Dalszą część znajdziesz na stronie:

http://poczympoznac.pl/

Licencja: Creative Commons
0 Ocena