W przypadku flirtu tak naprawdę wiek nie ma znaczenia. Jeśli jednak masz 16 lat i używasz datowania radiowęglowego do wyliczania potencjalnych randek –zalecamy raczej terapię. 

 

Zwykle w związkach podejrzenia zaczyna być różnica wieku większa niż pięćdziesiąt lat. Szczególnie kiedy w grę wchodzą pieniądze... duże pieniądze. 

Data dodania: 2022-10-19

Wyświetleń: 1272

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak flirtować ze starszą kobietą: kompletny przewodnik

Pomimo społecznego sprzeciwu wobec takim związkom, zawsze znajdą się starsze kobiety, które będą szukały młodego mężczyzny. Do randkowania i nie tylko…

Gdzie więc można spotkać starszą kobietę, która będzie zainteresowania flirtem? I co ważniejsze jak powinno się flirtować z dojrzałą kobietą?

Mamy dla Ciebie kompletny przewodnik jak to robić.

Znajdziesz w nim wskazówki i podpowiedzi, które pomogą Ci odnieść sukces w tego typu relacji.

Najlepsze strony do poszukiwania dojrzałych kobiet do flirtu

 

Większość dojrzałych kobiet nie wychodzi z domu z myślą o podrywie, ale to nie znaczy, że nie będą tego robiły jeśli nadarzy się taka okazja. W rzeczywistości dużo starszych kobiet jest otwartych na relację z młodszym mężczyzną i mogą szukać jej w przeróżnych miejscach. 

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze miejsca, gdzie możesz znaleźć dojrzałe kobiety chętne na flirt:

 

 

Bary i kluby dla dorosłych

Bary i kluby dla dorosłych są jednym z bardziej oczywistych miejsc do poszukiwania starszych kobiet. Większość dojrzałych kobiet chodzi w takie miejsca, gdy chce się zabawić, więc szanse na flirt są duże. 

Z drugiej strony może nie być to aż tak łatwe, bo prawdopodobnie taka kobieta będzie otoczona grupą znajomych i ciężko będzie ją wyrwać z towarzystwa. 

 

Niewątpliwie Twoją największą przewagą we flircie ze starszą kobietą jest Twój wiek. Większość dojrzałych kobiet będzie oczarowanych młodszym facetem, dlatego daje Ci to dużą przewagę podczas flirtu z nimi.

Imprezy towarzyskie:

Imprezy towarzyskie – spotkania literackie, koncerty, podpisywanie płyt, wystawy w muzeum – mogą być świetnym miejscem do spotkania starszych kobiet. Na imprezach towarzyskich panuje spokojniejsza atmosfera niż w klubach i barach, więc łatwiej będzie poznać tam dojrzałą kobietę. W atmosferze odprężenia, obcując ze sztuką łatwiej nawiązywać nowe znajomości i relacje. 

Zajęcia rekreacyjne:

Zajęcia rekreacyjne są również dobrą opcją na poznanie starszej kobiety. Oczywiście jeśli uprawiasz jazdę na deskorolce czy skoki z klifów do morza, to masz małe szanse spotkać tam dojrzałą kobietę. Jednak w przypadku mniej szalonych aktywności np. jogi czy joggingu jest to jak najbardziej możliwe. Masz duże szanse, aby spotkać starsze kobiety, uprawiające tego typu sport. 

W ten sposób możesz poznać dojrzałe kobiety, z którymi będziesz dzielił hobby, co sprawi, że będziesz miał z nimi wspólne tematy do rozmów.

Strony randkowe:

Strony randkowe również są dobrym miejscem do znalezienia dojrzałych kobiet chętnych na flirt. Kobiety, które mają tam profil, robią to, ponieważ szukają związku, więc większość pracy, którą musiałbyś włożyć w poszukiwania masz z głowy.

Jak flirtować ze starszą kobietą: Rady i triki

Teraz kiedy wiesz już gdzie znaleźć dojrzałą kobietę, nadszedł czas, abyś nauczył się kilku trików i sztuczek, które pomogą Ci osiągnąć sukces w takiej relacji.

Przedstawiamy najlepsze wskazówki jak flirtować z dojrzałymi kobietami:

Bądź pełen szacunku

Jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać podczas flirtu z dojrzałymi kobietami jest szacunek. Nie traktuj jej jako obiektu seksualnego czy osoby, z którą chcesz się zabawić. Traktuj dojrzałą kobietę poważnie i nie przekraczaj granic przez nią postawionych.

Bądź dżentelmenem

Kolejną istotną rzeczą jest to, aby pamiętać, że randkowanie z dojrzałymi kobietami wymaga od Ciebie bycia dżentelmenem. Bądź miły, uważny oraz uprzejmy. Oferuj swoją pomoc w razie gdyby czegoś potrzebowała i daj jej odczuć, że zrobisz wszystko, aby czuła się szczęśliwa. Dojrzałe kobiety cenią mężczyzn z dobrymi manierami.

Oczywiście nie przesadź. Nie musisz wysiadać w pośpiechu z auta, aby otworzyć jej drzwi. Nie musisz też zawsze płacić za kolację czy pytać jej ojca o zgodę na spotykanie się z jego córką. Część z tych zwyczajów po prostu odeszła już do lamusa.

Słuchaj

Coś czego szukają dojrzałe kobiety w młodszych facetach, to z całą pewnością umiejętność uważnego słuchania. I nie mówimy tu o tym, że kobieta w pewnym wieku ma cieniutki głosik i trzeba wytężyć słuch, aby go usłyszeć, a o autentycznym zainteresowaniu tym, co ma ona do powiedzenia. Starsze kobiety często czują się ignorowane przez młodszych mężczyzn, ponieważ mówią oni dużo więcej od nich.

Z tego powodu warto słuchać uważnie i zastanowić się, co chce Ci przekazać kobieta. W ten sposób będziesz w stanie lepiej się z nią porozumieć i otworzą się przed Tobą nowe możliwości. 

Okaż zainteresowanie jej życiem

Ta rada łączy się z poprzednią. Starsze kobiety chcą czuć się ważne i doceniane, dlatego pokaż, że interesuje Cię ich życie. Pytaj je o rodzinę, przyjaciół, hobby… Udowodnij, że naprawdę Ci zależy i nie jest Ci obojętne to, co mówią.

Dodatkowo, możesz również zadawać pytania o przeszłość. Dojrzałe kobiety mogą czuć się zaniedbywane przez młodszych mężczyzn, ale jeśli pokażesz im, że naprawdę obchodzi Cię to, co w życiu przeszły, istnieje duże prawdopodobieństwo, że staniesz się dla nich jeszcze bardziej pociągający.

Pamiętaj o jednej bardzo ważnej rzeczy, kiedy pytasz o przeszłość, bądź ostrożny. Życie bywa przewrotne, a dojrzała kobieta mogła popełnić już w nim kilka niewybaczalnych błędów. 

Niektórzy niosą ze sobą duży emocjonalny bagaż i mogą nie chcieć rozstrząsać trudnych spraw.

 

Nie bądź nieśmiały

Podstawowy błąd, który popełniają mężczyźni podrywając starsze kobiety to bycie nieśmiałym. Jeśli jesteś nieśmiały prawdopodobnie nie odważysz się poderwać dojrzałej kobiety, a co za tym idzie stracisz szansę na sukces. 

Nie bądź niedojrzały

Dojrzałe kobiety do młodszych facetów przyciąga siła i duch młodości, a nie ich niedojrzałość. Jeśli chcesz zaimponować starszej kobiecie musisz pokazać, że jesteś dojrzałym i odpowiedzialnym mężczyzną.

Przykładowo jeśli idziecie na imprezę nie upijaj się i nie szalej do upadłego. Oczywiście nie sugerujemy Ci również bycia zbyt sztywnym. 

Znalezienie złotego środka to podstawa.

Bądź dobrym rozmówcą

Dojrzali mężczyźni wiedzą jak prowadzić interesującą konwersację i zawsze znajdują tematy do rozmów. Dojrzałe kobiety nie chcą słuchać głupich dowcipów i historii jak pewnego razu obaliłeś litr wódki na raz i zwymiotowałeś w taksówce.

Nie bój się wyrażać swoich uczuć… do pewnych granic

Jeśli chcesz zaimponować dojrzałej kobiecie, musisz nazywać swoje uczucia jasno i dosadnie. Nie próbuj ukrywać tego jak się czujesz albo kłamać na temat Twoich prawdziwych uczuć i intencji.       

 

Jeśli szukasz seksu bez zobowiązań - powiedz jej o tym. Jeśli szukasz swojej lepszej połowy, kobiety życia, bratniej duszy, jeśli masz motyle w brzuchu – nie mów jej tego, bo prawdopodobnie ją przestraszysz, szczególnie w sytuacji kiedy dopiero co ją poznałeś. 

Nie zachowuj się jak drama queen

Co innego wyrażać swoje uczucia, a co innego płakać z powodu byle bzdury. Unikaj rozkręcania dram i przesadnego reagowania na zaistniałe sytuacje. 

Dojrzałe kobiety wiedzą coś, czego Ty młody człowieku jeszcze nie wiesz: dramatyzowanie nie rozwiąże żadnego problemu.

Jeśli myślisz, że to co Cię spotkało do tej pory jest skomplikowane, poczkaj aż będziesz miał 55 lat.

 

 

Bądź pasjonatem

Czego szukają w młodszym facecie starsze kobiety? Pasji. Pasji w łóżku, pasji do życia, pasji we wszystkim co robią. Chcą ekscytacji. To stanowczo istotniejsze niż atrakcyjność fizyczna.

Innymi słowy, nie ma znaczenia jak wyglądasz. Jesteś młody. To wszystko czego potrzebuje kobieta, jeśli tylko masz w sobie pasję.

Jednak ani młodość ani bycie przystojnym nie pomogą jeśli jesteś głupcem. Wtedy Twoje szanse diametralnie spadają.

Jeśli będziesz miał tyle szczęścia i uda Ci się uprawiać seks z dojrzałą kobietą, nie bój się i przejmij stery. Nie ma nic, co bardziej ekscytuje starszą dziewczynę od bycia zdominowaną w łóżku przez młodego mężczyznę.

Wiesz już co robić, aby poderwać dojrzałą kobietę. Zastosowanie się do naszych rad nie zagwarantuje Ci 100% sukcesu, ale znacznie zwiększy Twoje szanse na sukces.

Odwagi!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena