Każda z nas znalazła się kiedyś w sytuacji, w której facet, którego dażymy uczuciem, kompletnie nie zwraca na nas uwagi. Godziny spędzone przed lustrem, tylko po to, aby w końcu się nami zainteresował. Niestety, często bywa tak, że to nie wystarcza, a my czujemy się nie tylko zawiedzione, ale także bardzo sflustrowane.

Data dodania: 2011-03-22

Wyświetleń: 2460

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Co robić, aby w końcu spojrzał na nas, a może nawet obdarował uczuciem? Jak poderwać chłopaka, który nam się podoba?

1) Bądź odważna. Facet często bywa onieśmielony naszą urodą i jeżeli na prawdę chcemy go bliżej poznać, nie ma innej drogi, jak tylko zainicjować znajomość. Przemyśl dokładnie, jak i kiedy po raz pierwszy zamienisz z nim kilka zdań i zagadaj do niego.

2) Postaraj się doprowadzić do sytuacji, w której będziecie sam na sam. Chłopacy często lubią się popisywać przed soimi kolegami, tak więc przy nich, może po prostu nie być sobą. Zwróc na to uwagę i jak tylko nadaży się sytuacja, pozwól mu Cie gdzieś wyciągnąć.

3) Jeżeli już zainicjujesz znajomość pamiętaj, że to on chce zdobywać, a nie być zdobywanym. Pozwól mu działać! W tym celu możesz być troszkę bardziej niż zwykle tajemnicza. Nie odpowiadaj od razu na pytania, udzielaj wymigających odpowiedzi, a czasem nawet pokaż tylko język! Uwierz, on przecież nie chce już na starcie wiedzieć o Tobie wszystko. Daj mu szansę wykazania się, aby mógł zapracować na Ciebie.

4) Uśmiechaj się często i gęsto. Gdy się uśmiechamy w naszym organiźmie tworzą się feromony, który są odpowiedzialne za wabianie płci przeciwnej.

5) Spotykając się z nim pamiętaj o wysyłaniu subtelnych znaków zainteresowania. Baw się włosami lub biżuterią, patrz mu prosto w oczy i dopytuj o rzeczy, które go interesują. Zagwartujesz wtedy sobie, że wspólnie spędzony czas na długo zapadnie w jego pamięci.

6) Pamiętaj o dotyku szczególnie przy pierwszym pocałunku. Postaraj się go dotykać nie tylko po głowie, ale także po plecach, a może nawet po pośladkach. Faceci potrzebują zupełnie innych doznań podczas pocałunku, niż my, kobiety.

7) Bądź spontaniczna, aby zapamiętał chwile spędzone z Tobą jako wyjątkowe. Jeżeli nie jest to Twoją mocną stroną zaplanuj przed spotkaniem pewne zdarzenia, a podczas wspólnych chwil niczym aktorka odegraj je. Uwierz, nawet jeżeli powiesz mu potem, że wszystko sobie wcześniej przemyślałaś i tak będzie zachwycony.

8) Zachowuj się czasem przy nim jak duże dziecko. Facet ma potrzebę opiekowania się nami, a jeżeli przez cały czas jesteś poważna i za każdym razem podkreślasz, jak bardzo jesteś zaradna, bądź pewna, że nie wzbudzisz w nim pożądanych instynktów. On potrzebuje sytuacji, w których będzie mógł o Ciebie zadbać i niczym nauczyciel pokazać Ci, jak wygląda świat.

 9) Nie mów o swoich kompleksach. Gdy spodobasz się facetowi, on będzie Cie lubiał taką, jaką jesteś. Jeśli będziesz za często mówić o rzeczach, które w sobie nie akceptujesz, w końcu on sam je zauważy i zacznie zwracać na nie uwagę, a tego przecież nie chcemy.

10) Zrozum, że facet to wzrokowiec, który potrzebuje obrazów, aby mógł sobie Ciebie przypominać, gdy już nie będziecie razem. Ubież się więc odpowiednio (ale nie bądź wyzywająca, bo to także ich odpycha), aby pobudzić jego zmysły, a jeżeli tylko będzie ku temu okazja to zatańcz dla niego w bardzo zmysłowy sposób.

Przestrzegając tylko 10 zasad będziesz wiedziała, jak uwodzić faceta. Wszystko potoczy się błyskawicznie, a Ty sama w bardzo szybkim tępie, obudzisz się w ramionach ukochanego. Stosuj więc te zasady, będąc na 100% przekonana, że właśnie tego faceta chcesz uwieść...

Licencja: Creative Commons
2 Ocena