Ostatnio dostaję przeogromną ilość maili z prośbami, abym podał jakieś działające teksty na podryw pięknych kobiet, których sam używam na co dzień. Muszę Wam coś uświadomić.

Data dodania: 2012-08-08

Wyświetleń: 2091

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

-2 Ocena

Licencja: Creative Commons

 

Nie istnieją i nigdy nie istniały magiczne teksty, dzięki którym w prosty sposób byłbyś w stanie zaciągnąć kobietę do łóżka. Musisz zrozumieć, że flirt to nie tylko teksty, ale przede wszystkim Twoja mowa ciała, na którą kobiety zwracają uwagę najbardziej. Możesz używać identycznych tekstów co Twój kumpel, który codziennie ma inną kobietę w łóżku, jeżeli jednak w środku będziesz mało pewny siebie i naprawdę będziesz się denerwował przy kobiecie, to ona to zauważy i nie osiągniesz takich samych rezultatów, jak Twój kumpel.

W tym materiale chciałbym zwrócić Twoją uwagę na bardzo istotną sprawę. Aby poznawać piękne kobiety, musisz przede wszystkim nauczyć się czuć swobodnie w ich towarzystwie. W jaki sposób?

Po prostu powinieneś teraz odejść od monitora komputera i zacząć poznawać kobiety i ogólnie rozmawiać z ludźmi. Po prostu nie da się tego ominąć i ja również pewnego dnia musiałem zacząć działać.

Podrywanie to umiejętność, taka jak każda inna. Im więcej praktykujesz, tym więcej potrafisz i tym więcej osiągasz.Tak naprawdę zupełnie nie istotne jest to, co mówisz do kobiety. My porozumiewamy się w sposób logiczny, natomiast one głównie za pomocą emocji. Dla kobiet wypodziewane przez nas zdanie może mieć zupełnie inny sens w zależności od tego, jakim tonem głosu go wypowiemy.Dlatego musisz zdać sobie sprawę, że flirt to nie tylko słowa, ale przede wszystkim Twoja mowa ciała, sposób, w jaki na nią patrzysz, Twoje gesty oraz ton głosu. Jeżeli teraz się stresujesz podczas rozmowy z pięknymi kobietami, to nie przejmuj się. Po prostu jeżeli będziesz wychodził na ulicę i poznawał kobiety w każdych okolicznościach, to po pewnym czasie stanie się to dla Ciebie normalne i w ogóle nie będziesz zastanawiał się, jakich tekstów użyć, aby kobieta była zainteresowana. Jeżeli nie wiesz, co powiedzieć, na początku wystarczy zwykłe - "Cześć" 

To jest najlepszy sposób na podryw i rozpoczęcie rozmowy, jeżeli nie masz w poznawaniu kobiet większego doświadczenia

Licencja: Creative Commons
-2 Ocena