Aby poderwać kobietę, nie musisz być przystojny ani jeździć sportowym Porshe. Dla kobiety liczy się bowiem przede wszystkim to, jak sobie radzisz w życiu, jak ciekawe wiedziesz życie, jak bardzo zaradny jesteś oraz jakim jesteś człowiekiem.

Data dodania: 2012-08-09

Wyświetleń: 1819

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Uwierz mi, że w poderwaniu kobiety nie pomogą Ci żadne gotowe teksty na podryw ani cudowne sposoby. Ważne jest to, aby zająć się sobą i rozwijać swój styl życia. Musisz znaleźć swoje hobby, pasję i przestać skupiać się na poszukiwaniu kobiet. Dzięki temu staniesz się latarnią dla pięknych kobiet i to one same zaczną Cię podrywać, a nie odwrotnie.

To jest właśnie klucz do sukcesu. Ważne też, aby obserwować zachowanie i gesty kobiet. Wtedy wiesz, czy podobasz się kobiecie, dzięki czemu jesteś w stanie stwierdzić, czy powinieneś w danym momencie działać, czy nie. Pamiętaj, że zawsze powinieneś iść na całość. Kobiety uwielbiają zdecydowanych mężczyzn, dlatego jeżeli tylko uważasz, że powinieneś ją w tej chwili pocałować, to jest to właśnie odpowiedni moment. Kobiety obserwują naszą mowę ciała i po prostu czują, kiedy jesteś pewny siebie, a kiedy boisz się jej dotknąć.

Żeby swobodnie czuć się w towarzystwie kobiet, powinieneś jak najwięcej praktykować. Pamiętaj, że trening czyni mistrza. Podrywanie kobiet to umiejętność jak każda inna.

Przede wszystkim pamiętaj, aby się nie spinać, nie próbuj wywierać na kobietach wrażenia, po prostu bądź sobą. Kobietom nie trzeba imponować. Powinieneś również zadbać o swój wygląd. Jeżeli jesteś nieśmiały lub masz niską samoocenę, powinieneś spróbować wyeliminować wszystkie te rzeczy, które sprawiają, że źle o sobie myślisz. Następnie polecam przebywanie po prostu jak najwięcej w towarzystwie ludzi, kobiet. Dzięki temu nabierzesz śmiałości i zobaczysz, że poznawanie pieknych kobiet nie jest niczym wielkim.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena