Odpowiedzi na pytanie, które sobie stawiasz za każdym razem gdy widzisz piękną kobietę. Czy jej się podobam? Żałujesz, że nie umiesz czytać jej w myślach. Już nie musisz, przeczytaj jak poznać czy jesteś dla niej atrakcyjny.

Data dodania: 2009-10-19

Wyświetleń: 13346

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zdecydowanie na samym początku należy przyznać, że od podanych przeze mnie przejawów zainteresowania mogą się zdarzać wyjątki. Jak również, nie muszą występować wszystkie. Każda kobieta jest inna i różne są ich zachowania. W tym artykule zdradzam oczywiście te najpopularniejsze i najłatwiejsze do wykrycia objawy zainteresowania. Na ich podstawie będziesz mógł poznać czy ona widzi w tobie atrakcyjnego mężczyznę i czy masz u niej szanse.

Po pierwsze podzielę oznaki zainteresowania na werbalne i niewerbalne. Czyli objawy zainteresowania, które będziesz mógł wyczytać z tego co mówi i jak mówi. Oraz objawy, w większości dla niej nieświadome, czyli zachowania kobiety.

I.                    Sygnały niewerbalne – zazwyczaj nieświadome. Jest ich więcej, bo komunikujemy się w większości niewerbalnie. Niektóre z tych sygnałów możemy zauważyć nawet mijając na ulicy jakąś kobietę.

a.       Pierwsze i najbardziej dyskretne sygnały jakie można dostrzec to zachowanie oczu – czasem trzeba trochę wprawy aby to wypatrzeć.

1.  Poszerzenie źrenic – słabo dostrzegalne na pierwszy rzut oka. Źrenica poszerza się gdyż chce zdobyć więcej informacji na twój temat.

2.  Szerzej otwarte oczy – zazwyczaj przez chwilę ale  podczas stanu pobudzenia można to dostrzec wyraźniej.

3. Ponowne spojrzenia – tylko na coś interesującego chce się spojrzeć więcej niż jeden raz.

b.      Uśmiech – oznaka niewerbalna. Najczęściej jest wyrazem zainteresowania i zaproszeniem do relacji – więc nie czekaj na więcej oznak, przecież nie wystosuje oficjalnego zaproszenia!

c.       Podczas rozmowy należy zwracać uwagę na takie rzeczy jak odsłonięcie szyi przez kobietę. Jest to gest typowo erotyczny i wabiący. Silny sygnał zainteresowania. Szyja jest uważana za czułe i intymne miejsce. Odsłonięcie znaczy, że otrzymujemy dostęp do takiego miejsca, który mają nieliczni.

d.      Postawa jej ciała bardzo dużo mówi – widać czy słucha czy jest zupełnie gdzie indziej myślami. Gdy się pochyla w twoją stronę może to oznaczać zainteresowanie jak i atak.

e.      Postawa, w której kobieta delikatnie wypycha do przodu klatkę piersiową jest dobrym znakiem. Podkreślają tym gestem biust – niewątpliwie jeden z ich największych atutów. Wiele kobiet stosuje to nawet świadomie przy uwodzeniu.

f.        Układ głowy jest istotny – głowa lekko pochylona na bok, emancypująca szyję i ramiona to postawa zalotna.

g.       Gdy pochyla się w sposób aby cie lepiej słyszeć, znaczy, że interesuje ją to co mówisz. Warty wypatrywania jest sygnał dany przez odsłonięcie ucha, które znajduje się bliżej ciebie. Odsłania wtedy szyję i ucho.

h.      Jeden z najwyraźniejszych a niedocenianych objawów jest twoje prowadzenie a jej dopasowanie się do twojej postawy. Siedzi w sposób cie naśladujący. Wykonuje podświadomie podobne do twoich gesty. Zmienia sposób siedzenia naśladując Ciebie. Znaczy to, że udało się wam zbudować raport i nadajecie na tych samych falach – wtedy gdy poprowadzisz ona podąży za tobą.

i.         Dotyk – zarówno pozwolenie na niego jak i wykonanie są sygnałem. Gdy ona cie dotyka – czy to w rękę czy w kolano to znaczy, że relacja jest coraz głębsza.

II.                  Sygnały werbalne – czyli to co i jak mówi.

a.       Pierwszym przejawem jest już fakt, że z tobą rozmawia. Jeśli rozmowa płynie i nie odczuwasz dyskomfortu oraz nie udziela się on jej, to znaczy, że jesteś na zwycięskiej pozycji.

b.      Jednym z najważniejszych objawów jest śmiech. Tyczy się to każdej relacji. Każdy kto Cie lubi, śmieje się z tobą. Pamiętaj aby oddzielać siebie od śmiechu. Czyli to dowcip lub sytuacja ma być śmieszna a nie ty jako osoba masz się ośmieszyć. Bądź komikiem a nie klownem.

c.       W czasie rozmowy zwracaj uwagę, czy zadaje ci ona pytanie. Jeśli zadaje, to znaczy, że jest tobą zainteresowana. Zwłaszcza jeśli są to pytania dotyczące ciebie. Jaki jesteś? Jak byś się zachował? Itp.

d.      Kolejnym ważnym i częstym sygnałem jest wyrażanie podziwu. Dla kobiety zawsze jest pochlebne to, że do niej podszedłeś – jest to potwierdzeniem, że jest piękna. Dlatego wiele razy zdarzy ci się, że usłyszysz: „ale jesteś fajny, zabawny” a nawet „przystojny, sexy”. Te słowa wypowiada bo cie podziwia i świadczą ewidentnie, że jej się podobasz. Jeśli miałeś okazję być szarmancki wobec niej, z pewnością cie za to pochwali.

e.      Jednym z najmocniejszych sygnałów jest prośba o powtórzenie tego co powiedziałeś. Gdy zdarzy się, że mogła czegoś nie usłyszeć, to gdy jest tobą zainteresowana poprosi o powtórzenie, a nawet, uciszy innych abyś mógł powiedzieć to, co ona chce usłyszeć.

Powodzenia Tygrysie.

Więcej informacji znajdziesz:

http://miedzynamiblog.pl/ - te i inne temat na moim blogu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena