Zapewne zawsze chciałeś poznać sekret, który dałby Ci możliwość uwodzenia najpiękniejszych kobiet. Przedstawiam Ci jedną z ważniejszych zasad...

Data dodania: 2009-02-25

Wyświetleń: 9789

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zakochać w dziewczynie i wraz z tym uczuciem, stałeś się od niej tak zależny, że kiedy ona Cię potrzebowała byłeś na wyciągnięcie ręki? Jeżeli tak, to musiałeś również doświadczyć tych bolesnych słów „Zostańmy przyjaciółmi” Zgadza się?

Jeśli podoba Ci się jakaś dziewczyna i pragniesz ze wszystkich sił ją poderwać staniesz się needy – potrzebujący. Uzależniasz swoje szczęście od niej. Chcesz ją za wszelką cenę zdobyć. Będziesz za nią latał jak piesek a ona zrobi z Ciebie przyjaciela.

Dlaczego ?

Dziewczyny chcą zdobywać. Nie chcą łatwych mężczyzn, one kochają podrywać.

Sekret polega na tym aby cały czas utrzymywać postawę – „nie potrzebujący”. Czym się charakteryzuje taka postawa?

Pokazujesz kobiecie swoje zainteresowanie w subtelny, czytelny dla niej sposób, ale nie jesteś potrzebujący. Ona musi czuć, że nie zależy Ci na niej jakby była miss świata. Musi czuć, że może Cię stracić. Kobieta chce usidlić faceta, a zachowując taką postawę jest to dla niej bardzo trudne – co czyni Cię atrakcyjnym w jej oczach.

Wielu facetów, którzy nie mają pojęcia o podrywaniu staje się za bardzo potrzebującymi. Robią dla kobiety wszystko,a kobieta to wykorzystuje po czym wrzuca go do szufladki z napisem „przyjaciel”.

W momencie kiedy jesteś w stanie zrobić wszystko dla kobiety ona zaczyna się Tobą bawić – a jak wiadomo z dzieciństwa, zabawki szybko się nudzą.

Jeśli jesteś początkujący potrzebujesz przebudzenia. Musisz w końcu zrozumieć, że atrakcyjne kobiety nie chcą łatwych facetów. One będą Cię testować, przez co pozornie będą dawać Ci do zrozumienia, że chcą miłego i łatwego faceta. Nie wierz w to.

Jak myślisz, dlaczego facet, który ma wiele kobiet jest atrakcyjny dla płci przeciwnej? Podrywacz nie jest potrzebujący. Ma wiele kobiet. Jego nastawienie wygląda mniej więcej tak „Poznałem świetną kobietę, jednak jeśli mi z nią nie wyjdzie – trudno, świat się nie zawali bowiem jest wiele pięknych i samotnych kobiet.”

Nie wiem czy spotkałeś się kiedyś z takim przypadkiem, kiedy to kobieta jest Tobą zainteresowana, a Ty ją olewasz. Pomimo tego, że ją odpychasz od siebie, to ona coraz bardziej zaczyna Cię pożądać.. Tak, tak to działa... Kiedy jedno ucieka, drugie zaczyna gonić.

Nie bądź czymś pewnym dla kobiety. Pokaż, jej że może Cię stracić.

Daj kobiecie zatęsknić. Nie pisz od razu 5 minut po spotkaniu, że umierasz z tęsknoty i nie możesz bez niej żyć. Dlaczego? Zauważ, że w poprzez takie zachowanie stajesz się potrzebujący. Pokazujesz kobiecie, że jej bardzo potrzebujesz, a wiesz co w takim momencie myśli kobieta? „Ha usidliłam go!”. Tak, wiem to przykre, ale niestety prawdziwe.

Jeśli chcesz się stać dobrym podrywaczem, musisz wykształcić w sobie postawę nie potrzebującego. Na początku będzie to dosyć trudne, jednak z czasem zobaczysz, że było warto.

Powodzenia!
Licencja: Creative Commons
0 Ocena