Profil Użytkownika

O sobie

Od dawna interesuje mnie to, czym kieruje się człowiek podejmując decyzje życiowe, dlaczego postępuje w taki a nie inny sposób, dlaczego pewne rzeczy przychodzą mu łatwo w życiu, innych, choćby nie wiem jak się starał nie może zrealizować. Poznałam i wykorzystuję w swoich książkach i artykułach wiele technik pracy nad sobą, dzięki którym możliwe jest głębsze poznanie siebie i wprowadzenie harmonii do swojego wnętrza, a co za tym idzie również do świata zewnętrznego.

Pokaż więcej

W odżywianiu kieruj się zasadą 5 razy R. #2

Rodzaj: Artykuł

Czy wiesz co w praktyce oznacza zasada: oznacza zasada 5 razy R w odżywianiu? W poprzednim artykule prosiłam Cię o znalezienie 5 prostych wyrazów, rozpoczynających się na literę R , których znaczenie zastosowane w praktyce pomoże Ci schudnąć.

Jak Dziennik Odchudzania pomoże Ci schudnąć?

Rodzaj: Artykuł

Dziennik Odchudzania jest mało doceniany przez kobiety pracujące, które pragną schudnąć.  A okazuje się, że jest to nie tylko pomocne, ale nawet niezbędne narzędzie, bez którego wsparcia Twoje wysiłki związane z pozbyciem się nadmiaru kilogramów bardzo szybko skończą się kolejną porażką.

Profil

Barbara Janina Łukowiak

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
32
Kod partnerski:
/p:14238

Data urodzenia:
1921-12-27
Dołączył:
2010-03-01 22:55:24

Ostatnie logowanie:
20-05-2014