Czy nosisz w sobie przekonanie: „Jestem niewystarczająco dobra, by schudnąć”? Jeżeli tak, to to przekonanie po prostu uniemożliwia a wręcz blokuje Twoje schudnięcie.

Data dodania: 2011-06-18

Wyświetleń: 1473

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeżeli jesteś niewystarczająco dobra  (w swoim umyśle, czy przekonaniu)zapewniam Cię, że  nie uda Ci się zrzucić nadwagi, osiągnąć sukcesu w pracy, czy stać się liderem. Jesteś przecież w swoim przekonaniu niewystarczająco dobra. Dlatego jeżeli chcesz schudnąć, bardzo ważnym jest pozbycie się tego przekonania.

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem, jaki znam jest zastosowanie w tym celu techniki EFT, czyli Techniki Emocjonalnej Wolnosci.

Jezeli znasz ta technike zastosuj następujące kroki:

1.       Określ w skali od 1 -10 jak bardzo to przekonanie: „Jestem niewystarczająco dobra by schudnąć” tkwi w Tobie. Jeżeli mieści się w przedziale 3-10 zdecydowanie musisz się na nie opukać.

2.       Zastosuj ustawienie: Mimo, że jestem niewystarczająco dobra, by schudnąć całkowicie i kompletnie kocham siebie, akceptuję siebie i wybaczam to sobie.

3.       Zastosuj rundkę: jestem niewystarczająco dobra, by schudnąć

4.       Określ, wypisz powody, możliwości, przyczyny, skąd się wzięło u Ciebie to przekonanie. Np. ktoś z najbliższych (ważnych) dla Ciebie osób powiedział Ci to, albo wątpił w to, ze jesteś wystarczająco dobra i przypominał ci to niemalże na każdym kroku.

A może w Twoim dzieciństwie/młodości zaistniało, zdarzyło się coś, co przyczyniło się do utrwalenia w Tobie przekonania, że nie jesteś wystarczająco dobra w czymkolwiek, za co się weźmiesz.

Wypisz te wszystkie powody na kartce, a następnie zastosuj EFT i opukaj się na każdy z nich oddzielnie wg podanego wyżej przykładu.

Co jakiś czas sprawdzaj jak przekonanie: „Jestem niewystarczająco dobra by schudnać” klasuje się w przedziale od 3 – do 10.

Zobaczysz, że po pewnym czasie opukiwania (czasami już w tym samym dniu) przekonanie: „Jestem niewystarczająco dobra by schudnąć” zmniejszy Twoją siłę odczuwania go. I w końcu ze zdziwieniem stwierdzisz, że ono wcale Cie nie dotyczy.

Od tego momentu będziesz o jeden krok bliżej osiągnięcia sukcesu i uzyskania na stałe Twojej szczupłej sylwetki.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena