Dotyk sprawia, że dwoje ludzi wchodzi na całkiem inny poziom komunikacji,powstaje niewidzialna nić połączenia, która buduje energię seksualną. Nie trzebabyć interesującą osobą na poziomie werbalnym. Możesz rozmawiać o wszystkimale jeśli będziesz czuł się dobrze z samym sobą ze swoją seksualnością to prostesłowa staną się niezwykłe.

Data dodania: 2010-12-02

Wyświetleń: 8303

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Celem dotyku może być albo pogłębienie waszej znajomości albo podniecenie kobiety.Ważne, jest żeby od samego początku przyzwyczajać kobietę do swojego dotyku. Czym wcześniej zaczniemy tym bardziej ona w dalszym etapie znajomości będzie czuła się z tym komfortowo.

Kiedy ja podchodzę do kobiety i ją otwieram od razu zaczynam ją dotykać. Na początku jest to dotyk delikatny, subtelny.

Plecy,przedramię, barki to strefa miejsca na którą dajemy przyzwolenie drugiemu człowiekowi niezależnie od tego jak długo go znamy. Dotykam opuszkami palców jej gładkiej skóry i czuję jak z każdym dotknięciem napięcie wzrasta. Kiedy do niej mówię kładę delikatnie rękę na jej plecach i  opuszkmi placów przejeżdżam po nich. Kiedy skończę mówić zabieram rękę. Tak samo można postąpić kiedy dotykasz kobietę i widzisz, że ona chce Ci ją zabrać. Poprostu ją wyprzedzasz.

.Im dłużej czekasz z dotykiem tym później trudniej jest go rozpocząć. Po za tym wyobraź sobie sytuację kiedy rozmawiasz z kobietą, a po 20 minutach zaczynasz ją nagle dotykać. Dla niej wydaje się to trochę dziwne... .

Atrakcyjny mężczyzna dla kobiet to taki, który wie czego chce i po to sięga. Kiedy dotykasz kobietę komunikujesz jej, że jesteś osobą seksualną, a napięcie seksualneto jest to co odróżnia "przyjaciół" od "kochanków".

To jak dotykasz kobietę od samego początku często rzutuje na dalszy etap znajomości. Musisz sam odpowiednio dopasować tempo eskalacji bo jeśli zaczniesz za wolno możesz mieć problem z przyśpieszeniem. Kolejnym plusem eskalacji jest to, że kobieta będzie na Ciebie bardziej otwarta. Dotyk zwiększy jej poczucie komfortu oraz będzie przepustką do późniejszego podniecenia.

Czasami następuje sytuacja kiedy kobieta stoi z koleżankami w grupie. Wtedy należy dotykać ją pośrednio w taki sposób żeby jej znajomi tego nie dostrzegli. Przykładem również pośredniego podniecania jest pocieranie o jej krocze bądź przypadkowe dotykanie jej piersi kiedy zabierasz ją na parkiet. Niech czuje Twój oddech na szyi. Jest ona doskonałym miejsce do eskalacji w grupie.

Możesz budować również napięcie seksualne szepcząc jej do ucha. Przybliżając się,oddalając- bawić się bliskością fizyczną, głęboko oddychając, tworząc obrazy was robiących coś razem. Słowa powinny być wypowiadane znacznie wolniej zdrobnymi pauzami. Patrząc jej głęboko w oczy. Ważne jest żebyś posiadał seksualny stan, dzięki temu ona po pewnym czasie go przejmie.

Spraw żeby to ona dotykała Ciebie. Weź jej rękę i przejedź sobie po klatcepiersiowej, ramionach czy udzie. Możesz nawet położyć jej rękę na Twoim kroczu.Kiedy już spokojnie wyizolujesz kobietę w miejsce gdzie będzie czuła się bardziej komfortowo, z dala od swoich znajomych, wtedy możesz przejść bardziej do dotyku bezpośredniego. Oczywiście musisz najpierw poznać logistykę danego miejsca. Nikt nie może wam przeszkadzać dzięki dobrej izolacji, daje to również poczucie komfortu i nie zamyka Cię na kontakty z innymi kobietami. Na poziomie logicznym izolacja wcale nie musi być skomplikowana. Wystarczy kilka słów: " Tujest za głośno, chodźmy w miejsce gdzie będziemy mogli spokojnie porozmawiać"-to wszystko

.Nie zapominaj o tej kwestii,  jeśli nie masz logistyki przegrywasz. W końcu jeśli mielibyście uprawiać seks nie zrobicie tego na środku chodnika. Ekstremalne miejsca jak najbardziej są dobre ale musisz je mieć zaplanowane.

Pamiętaj o tym.

 Tander

just a Vision!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena