Umiejętności, które nabywamy ucząc się uwodzenia jak się okazują przydają się nie tylko na płaszczyźnie ralcji męsko-damskich. Przydają się w innych aspektach życia. Nasz charakter się zmienia:

Data dodania: 2010-12-02

Wyświetleń: 1851

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons-stajemy się konsekwetni
-wytrwali,
-uczymy się samodyscypliny,
-radzenia sobie z porażkami,
-rozwijamy  umijętności komunikacyjne,
- rozwijamy intuicję,
-poszerzamy grono znajomych,
-uczymy panować się nad emocjami... .

 Lista korzyści jest znacznie większa.

Co dzięki temu możemy osiągnać?

Studiując ludzi, którzy osiągneli bagactwo w swoim życiu czy też finansową inteligencje dochodzą do wniosku, iż są to te same umiejętności, które musieli oni zdobyć w trakcie swoje przygody. Oczywiście są przypadki ludzi, którzy dochodzi do bagactwa w sposób znacznie prostszy. Wygrana w totolotka bądź jeden genialny pomysł.
Jednak jest to znikomy procent i czy warto czekać w życiu na okazję, które są bardzo rzadkie zamiast wziąć odpowiedzialność w swoje ręce?

Czy ktoś go wygrał milion na loterki posiadł jakie kolwiek umijętności?

Nie bardzo.

Często słyszę o przypadkach gdzie ten milion jeszcze bardziej zaszkodził ludziom, którzy nie mieli pojęcia  w jaki sposób go wykorzystać i w ostatecznym rozrachunku ich sytuacja finansowa była jeszcze gorsza za nim udało im się go wygrać.

Tylko ludzie, którzy swoją ciężko pracą osiągneli sukces rozumieją znaczenie pieniądze i mają podstawy by te pieniądze wykorzystywać w przynoszący im korzyści sposób.

Jak to się ma do kobiet?

Wyobraź sobie, że taka sama sytuacja z kobietami pojawiła się w Twoim życiu. Trafiłeś na bardzo atrakcyjną kobietę, która zawróciła Ci w głowie i jakimś cudem udało Ci się z nią wejść w  związek. Każdy dzień jest cudowny spędzacie razem piękne chwilę. Czujesz się jak w bajce. Życie nabrało zupełnie innej barwy.

Jednak po jakimś czasie tracisz tą kobietę i może się okazać, że nie dałeś rady psychicznie wytrzymać ciężaru, który na Ciebie spadł. Załamałeś się, popadłeś w depresję. Twoja sytuacja wygląda jeszcze gorzej niż przed tym jak ją poznałeś. Twoje życie straciło sens. Masz ochotę się zabić.

Gdybyś nauczył się w jaki sposób obchodzić się z kobietami, jak sprawi by je zatrzymać przy sobie i jak stworzyć udany pełen szczęścia, miłość, zrozumienia i wszystkiego innego co dla Ciebie wartościowe związek mógłbyś uniknąć tego problemu.


Każda sytuacja w życiu niesie za sobą odpowiendnia lekcję z której należy wyciągać wnioski. Jednak do lekcji można się przygotować odrabiając zadanie domowe, a nie idąc na zajęcia nieprzygotowanym i  otrzymując ocenę niedostateczną.

Jeśli coś ma być trwałe i prawdziwe trzeba na to zapracować, trzeba się tego nauczyć.

Często słyszę, że uwodzenie to zwykła minupulacja, wykorzystawanie oraz zaliczanie panienek jak tylko popadnie. Jednym słowem, że jest to zupełnie niepotrzebne.

Ja osobiście traktuje uwodzenie jako nabywanie umiejętności, które przydadzą mi się w życiu osobistym. Po za tym jest to moja pasja coś co sprawia mi przyjemność i coś dzięki czemu się uczę. Pomaga mi to na drodzę do mojego celu w osięgnięciu finansowej niezależności, staniu się wartościowa osobą oraz kobiety moich marzeń.


Zastanów się czego mógłbyś się nauczyć każdego dnia by Twoje życie wyglądało tak jakbyś tego chciał.

Przygotuj się na sukces biorąc sprawy w swoje ręce, a nie narzekając na wszystko co Cię otacza.

Wszystko w Twoich rękach.

just a Vision!
Tander

Licencja: Creative Commons
0 Ocena