Wreszcie! Po tylu dniach oczekiwania czeka nas spotkanie z ważną osobą! Teraz jednak, stojąc przed szeroko otwartą szafą, mamy nie lada zagwozdkę: jaki strój na randkę wybrać?

Data dodania: 2019-08-05

Wyświetleń: 600

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Stylizacja na ważną randkę

DLA NIEJ

Po pierwsze, zadbaj o siebie. Wyreguluj brwi, wydepiluj ciało. Mężczyźni, mimo dość gęstych włosów, często odczuwają niechęć wobec kobiecego meszku na nogach. Dziewczyna nie musi dorównywać urodą Helenie Trojańskiej, jednak zadbana jest o wiele bardziej atrakcyjna.

DLA NIEGO

Mężczyzna jest przystojny, gdy zachowuje schludny wygląd. Świeżo umyte włosy, ogolona twarz bądź zadbana broda - oto jego wizytówki. Dodatkowo kobiety ogromną wagę zwracają na czystość butów.

ZNAJDŹ SWÓJ TARGET

Miłość zadziwiająco przypomina marketing. Idąc na spotkanie zmieniasz się w przedstawiciela handlowego, który ma za zadanie sprzedać najlepszy towar - samego siebie. Dlatego warto wcześniej ustalić, co spodoba się potencjalnemu nabywcy. Rada ta dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Jeśli partner nosi się elegancko, powinniśmy również założyć coś szykownego. Natomiast początkujący raper wolałby zobaczyć nas w luźniejszym stroju.

USTAL MIEJSCE SPOTKANIA

Aby wybrać odpowiedni strój na randkę zastanówmy się nad jej miejscem. Przede wszystkim powinno być nam wygodnie. Do pieszej wycieczki wybierzmy spodnie khaki i porządne buty, droga restauracja wymaga natomiast krawata i sukienki wieczorowej. Dlatego tak ważne jest ustalenie odpowiednich stylizacji.

CZAS JEST WAŻNY

Jeśli możliwe, że randka zakończy się B&B, zadbajmy również o odpowiednie akcesoria. Co nie oznacza, że należy zabrać ze sobą walizeczkę. To wyglądałoby zbyt nachalnie!

Kobieta powinna pochwalić się bielizną. Nie musi być markowa i wyszukana, niech jednak odznacza się dobrym gustem. Jej wybór wiele świadczy o samej właścicielce.

Mężczyzna natomiast troszczy się o... środki antykoncepcyjne. Miłosne spotkanie powinno bowiem być bezpieczne.

PODSUMUJMY!

Strój na randkę to nasza wizytówka, dlatego należy odpowiednio go dobrać. Postawmy na coś wygodnego, schludnego, dostosowanego do miejsca spotkania i gustu drugiej połówki. Dzięki temu zyskamy stuprocentową skuteczność udanej randki.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena