Profil Użytkownika

Moja praca to

Na początku było marzenie o biżuterii, która każdego dnia budzi pozytywne emocje. I tak krok po kroku powstała firma ARAGAT, która stała się naszą pasją. Firmę ARAGAT stworzyłyśmy z myślą o wszystkich Kobietach, które szukają biżuterii wyjątkowej i niepowtarzalnej, biżuterii na co dzień i na szczególne okazje, prostej i wyrafinowanej. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie, zarówno wielbicielka klasyki jak i osoba śledząca najnowsze trendy.

Pokaż więcej
Moda ciążowa

Moda ciążowa

Kiedyś nie istniało pojęcie mody ciążowej. Ciąża oznaczała dla kobiety długie miesiące, kiedy o byciu modną mogła zapomnieć. Robiło się wszystko, aby nie uwydatniać brzucha, o co było niełatwo, gdy nosiło się przed sobą dużą piłkę.

Folkowa moda

Folkowa moda

Kiedyś folk kojarzył się głównie z Cepelią. Można było znaleźć tam rękodzieła, które jednym się podobały a u innych wywoływały dreszcze, bynajmniej nie zachwytu. Miłośnicy folkowego stylu kupowali tam głównie przedmioty domowego użytku.

Plastik Fantastik

Plastik Fantastik

Plastik jest dziś obecny w niemal każdej dziedzinie życia. Jest znacznie lepszej jakości niż ten sprzed kilunastu czy kilkudziesięciu lat. Nie wygląda już tandetnie, a co więcej często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że dany produkt wykonany jest z plastiku. To wszystko zasługa nowych technologii.

Profil

Karolina Błauciak-Krzywicka

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
18
Kod partnerski:
/p:23092

Data urodzenia:
1997-09-05
Dołączył:
2011-09-05 21:27:28
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
04-04-2012