Usta to jeden z atrybutów kobiecości. Jeśli chcesz je szybko podkreślić przed ważnym spotkaniem, poznaj kilka łatwych i sktecznych sposób.

Data dodania: 2017-03-13

Wyświetleń: 635

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Randka już za progiem, a Ty się zastanawiasz co jeszcze zmienić? Włosy niby w porządku, strój starannie dobrany, makijaż w sam raz, a wciąż Ci czegoś brak? Zawsze możesz polegać na swoich ustach. Nic tak nie zachwyci i nie urzeknie faceta jak ponętne, wyraziste i namiętne usta. Tylko jak sprawić, aby były idealne za kilka chwil? Na szczęście jest na to kilka metod!

Rozgrzewające przyprawy

Wystarczy nawilżyć usta i nałożyć na nie kilka przypraw. Wetrzyj w nie: niewielka ilość cynamonu, kardamonu, chilli lub odrobinę innej ostrej przyprawy. Natychmiast poczujesz mrowienie i zobaczysz, że Twoje usta się powiększają. To niewiarygodne, ale naprawdę działa!

Odpowiedni makijaż

Koniecznie podczas robienia makijażu skoncentruj się na ustach. Usta powiększa makijaż z mniej zaakcentowanymi oczami, na rzecz ust. Oczy pomaluj eyelinerem i tuszem do rzęs, natomiast usta porządnie nawilż, posmaruj balsamem nawilżającym przynajmniej 10 minut przed wykonaniem makijażu. Następnie posmaruj błyszczykiem (sprawia wrażenie, że usta są świeże) i użyj specjalnej konturówki do ust. Tylko pamiętaj, aby była dokładnie w tym samym odcieniu co błyszczyk.

Masaż

Każda część naszego ciała uwielbia masaże. Nasze usta również po masażu są pobudzone i rozgrzane, a dzięki temu usta wydają się być pełniejsze i większe. Do wykonania masażu możesz użyć miękkiej szczoteczki do zębów lub szorstkiego ręcznika. Delikatnie pocieraj nimi, kolistymi ruchami dookoła ust. Pobudzi to krążenie i sprawi, że nasze usta się uwydatnią.

Kostki lodu

Okrężnymi ruchami zrób sobie masaż z kostek lodu. Na rynku dostępne są błyszczyki z funkcją mrożącą, która powoduje powiększenie ust. Ale spokojnie możecie to zrobić w domu z użyciem zwykłego lodu.

Ćwiczenia twarzy

Niektóre ćwiczenia sprawiają, że usta wydają się być większe. Głośno i wyraźnie wymawiaj wszystkie samogłoski a-o-u-y-e-i. Pamiętaj, aby dokładnie napinać mięśnie twarzy.

Licencja: Creative Commons