Największą bolączką dla polskich internautów, zainteresowanych kupnem markowych perfum, jest ich autentyczność. Klienci ciągle boją się kupować. Często słyszy się, że w Internecie można kupić przede wszystkim podróbkę. Mimo to, coraz więcej ludzi decyduje się na zakup perfum w Internecie. Dlaczego? Powód jest prosty - dużo niższe ceny.

Data dodania: 2014-01-06

Wyświetleń: 2948

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak odróżnić oryginalne perfumy od podróbek?

Po czym poznać, że nasze perfumy są oryginalne i nie padliśmy ofiarą zwyczajnego oszustwa? Najprostszym sposobem, aby to sprawdzić jest porównanie zakupionego przez nas produktu z produktem ze znanej sieciowej drogerii, przy czym należy wziąć pod uwagę nawet najdrobniejsze detale. Począwszy od opakowania, po odcień i wygląd flakonu, wygląd atomizera, napisy na opakowaniu i buteleczce oraz wszystkie znaki producenta, numery indentyfikacyjne, przejrzystość i kolor perfum, no i przede wszystkim zapach perfum. Choć ten ostatni może być w pierwszym odczuciu złudny.

Jeżeli flakon ma krzywe dno, atomizer ostre krawędzie, napisy na butelce nie są dopracowane jak w oryginale a naklejki nieco różnią się lub są krzywo przyklejone do flakonu, to masz powody, żeby przypuszczać, że masz do czynienia z podróbką

Czasami jednak samo opakowania, a nawet flakon jest oryginalne, ale sama zawartość już nie. Warto zwrócić uwagę na przejrzystość, kolor no i zapach perfum. Zapach tych oryginalnych perfum utrzymuje się przez długi czas. Utrzymuje się na skórze czy ubraniu przez cały dzień, a często nawet dłużej. Podróbki często pachną podobnie, ale są bardzo, ale to bardzo krótkotrwale.

Gdzie zatem kupować oryginalne perfumy?

Najlepszym sposobem jest wybór dobrego sklepu. Kupując w Internecie pamiętajmy, że dobre perfumerie oferują coś więcej niż tylko towar. Mają dopracowane strony, ponadto rzetelni sprzedawcy odpowiadają na zadawane pytania, odbierają telefony i dbają o klientów. Potrafią dostosować się do Twoich potrzeb. Jednak istnieje wiele perfumerii odbiegających od tego standardu. Przed dokonaniem zakupu należy więc sprawdzić sprzedawcę. Warto sprawdzić, czy dana firma, która prowadzi sklep internetowy w rzeczywistości  w ogóle istnieje.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena